Online Mülakat Simulasyonu

22 avril, mer.

Événement fermé.

DenizBank - Online Mülakat Simulasyonu cover photo

Détails de l'évènement

Deniz’de online mülakat simulasyonu seni bekliyor!

 

Farz edelim ki onlarca yere yaptığın iş ve staj başvurusu olumlu değerlendirildi ve seni mülakata davet ettiler, mülakat için nasıl hazırlanırsın? Hemen Google’da şirkete ait mülakat sorularını arayıp bularak onları okuman hatta kimi zaman ezberlemen sence yeterli olacak mı? Tabii ki hayır. :) Mülakatta, detay gibi görünen ama görünümünden ses tonuna kadar aslında  önemli olan bir çok etken var. İşte bu nedenle ilk mülakat deneyimlerinin zorluğunu ve heyecanını bildiğimizden dolayı senin için harika bir deneyim günü dizayn ettik.

DenizBank İnsan Kaynakları ekibi ile online mülakat aşamasının her anını deneyimleyeceğin, mülakat soruları ile ilk mülakat heyecanını üzerinden atabileceğin, mülakat sonrasında yapılacak olumlu/olumsuz geri bildirimler ile kendini geliştirebileceğin ve en güzeli de aynı zamanda DenizBank’ta kariyerine başlama imkanına bir adım yaklaşabileceğin “DenizBank Online Mülakat Simulasyonu” seni bekliyor.

 

Üstelik bu harika deneyimde yerini almak için tek yapman gereken 18 Nisan'a kadar başvurunu tamamlamak. Hadi sen de hemen başvur, bu fırsatı kaçırma!