MSE Management Study With Executives

14 décembre, jeu.

Événement fermé.

 - MSE Management Study With Executives cover photo

Détails de l'évènement

3 günde yönetici olma adına her şeyi öğrenebilir miyim?

4 yıl önce Yılın En İyi İş Adamı seçilen Ahmet Nazif Zorlu’nun Management Study with Executives (MSE) 13’te ettiği “Bu organizasyon benim gençliğimde olsaydı Vestel şu an çok daha büyük olurdu” lafı aslında her şeyi özetler nitelikte. Peki Zorlu Holding’in sahibi sayın Zorlu’nun bu lafları neye dayanıyor?

İki yıl önce Yılın En iyi İş Kadını seçilen Begümhan Doğan Faralyalı’nın ‘Ben hayatta da kendini bilmeden yaşamaya çalışmanın çok zor bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Onun için kendinizi tanımaya bu etkinlikle başlayın.’ sözü de Ahmet Nazif Zorlu'yu destekler nitelikte.

MSE 3 günden oluşan ve yönetici olma yolunda nelerin yapılması ve nelerin yapılmaması gerektiğini özetleyerek değil, bu konuda her türlü sorunun derinine inerek, kafalardaki tüm soru işaretlerini gideren bir organizasyondur. Sektörünü belirlemek, şirket içinde yükselmek ve kendi işini kurmak adına her şeyi bulabileceğin MSE 14-15-16 Aralık’ta! Emin ol ki bu organizasyona katılırken aklında bulunan tüm soru işaretlerine yanıt bulmak için bir kere bile elini kaldırıp soru sormayacaksın. Yöneticilik adına cevabını aradığın her şeyi sadece dinleyerek değil, aynı zamanda vaka analiz çalışmaları ve workshoplar ile yaşayarak öğreneceksin.                            

Yöneticilik adına herkesten bir adım önde olmak ister misin?

Detaylı bilgi için: https://www.facebook.com/events/1653494344681722/