"Merhaba Bot" Ödüllü RPA fikir yarışması!

20 décembre, lun.

Événement fermé.

Global AI Hub - "Merhaba Bot" Ödüllü RPA fikir yarışması! cover photo

Détails de l'évènement

“Merhaba Bot” Bir RPA Fikir Yarışması

Kuşkusuz teknoloji insan hayatını kolaylaştırmakla kalmayıp, kalitesini de artırıyor. Günlük görevleri kolayca erişilebilir kılmak, teknolojinin tek avantajı değildir. Hesaplama sürecinin bir insandan daha hızlı olması, görevlerin daha kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlamakta ve bu da yeni bir alan açmaktadır.

 

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ile geliştiriciler; öğrenebilen, taklit edebilen ve ardından kural tabanlı iş süreçlerini yürütebilen yazılım robotları veya “botlar” oluşturur. RPA otomasyonu, kullanıcıların insan eylemlerini gözlemleyerek dijital botlar oluşturmasını sağlar. Botlarınıza ne yapacaklarını gösterin, sonra işi yapmalarına izin verin. Robotik Süreç Otomasyonu yazılım botları, herhangi bir uygulama veya sistemle günün her saati, kesintisiz, çok daha hızlı ve %100 güvenilirlik ve hassasiyetle çalışabilmesinin yanı sıra, insanların yaptığı gibi etkileşime girebilir.

 

Bu program, katılımcıların RPA’nın ne olduğunu ve bu anlayışların gerçek hayata nasıl uygulanacağını anlamalarını amaçlamaktadır.

 

Neden Bu Etkinliğe Kaydolmalısınız?

Robotik Süreç Otomasyonu botları, insanlarla aynı dijital becerilere sahiptir. RPA botları herhangi bir sistem veya uygulama ile etkileşime girebilen bir Dijital İş Gücü olarak düşünülebilir. Örneğin, botlar kopyalayıp yapıştırabilir, web verilerini kazıyabilir, hesaplamalar yapabilir, dosyaları açabilir ve taşıyabilir, e-postaları ayrıştırabilir, programlara giriş yapabilir, API’lere bağlanabilir ve yapılandırılmamış verileri çıkarabilir. Botlar herhangi bir arayüze veya iş akışına uyum sağlayabildiğinden, otomatikleştirmek için iş sistemlerini, uygulamaları veya mevcut süreçleri değiştirmeye gerek yoktur.

 

RPA botlarının kurulumu, kullanımı ve paylaşımı kolaydır. Telefonunuza nasıl video kaydedeceğinizi biliyorsanız, RPA botlarını yapılandırabilirsiniz. Kaydet, oynat ve durdur düğmelerine basmak ve dosyaları işyerinde taşımak için sürükle ve bırak özelliğini kullanmak kadar sezgiseldir. RPA botları, kuruluş genelinde iş süreçlerini yürütmek için planlanabilir, klonlanabilir, özelleştirilebilir ve paylaşılabilir. RPA zaten kritik bir teknoloji alanı haline geldi.

 

“Merhaba Bot” Bir RPA Fikir Yarışması, katılımcıları otomasyon dünyasına ilk adımlarını atmaya teşvik edecek. Katılımcılar, RPA alanında farkındalık oluşturma amaçlı bu program ile gerçek dünyadaki sorunları çözmek ve işleri çok daha az sıradan hale getirmek için yeni fikirler üretebilecekler. Bu program, otomasyon dünyasına girmek ve dünyayı değiştirmek isteyen teknik veya teknik olmayan herkes içindir.

Images