Management Study with Executives - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Management Study with Executives

18 novembre, ven.

Événement fermé.

Boğaziçi Üniversitesi ENSO - Management Study with Executives cover photo

Détails de l'évènement

Management Study with Executives (MSE); Türkiye'nin en eski ve en köklü öğrenci kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 12. kez düzenlenecek olan, 3 gün boyunca farklı sektörlerden öncü şirketler ve üst düzey yöneticiler ile katılımcıları bir araya getiren Türkiye'nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

Etkinlik boyunca gerçekleşecek Liderlik Seminerleri sayesinde sektörün lider şirketlerinden C-level yöneticilerin kariyerlerindeki dönüm noktalarını dinleyebilir, kendi kariyerinde etkisi olacak tavsiyeler alabilirsin.

Gün boyu devam edecek Şirket Sunumları ile şirketlerin güncel konumunu ve çalışmalarını birinci ağızdan dinleyebilirsin.

MSE'de Networking Break'ler sayesinde sektörlerin lider şirketlerinden gelen CEO'lar ile bire bir iletişim kurabilir, şirket standlarında aklındaki sorulara cevap bulabilirsin.

Ayrıca MSE'de düzenlenecek vaka analiz çalışmaları ve workshoplar sayesinde şirketlere kendini gösterebilir ve iş hayatını deneyimleyerek öğrenebilirsin.

Hedeflerine bir adım daha yaklaşacağın MSE'de; Anadolu Isuzu, SunExpress, P&G, Nestle, Bayer, Henkel, Philip Morris, Hayat, Linktera, Mavi ve çok daha fazlası seni bekliyor.

Etkinliğimiz sertifikalıdır.

Instagram: @msebogazici

Biletler için: https://biletino.com/e-iqh

Étiquette