Management Study with Executives (MSE)

19 novembre, ven.

Événement fermé.

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society - Management Study with Executives (MSE) cover photo

Détails de l'évènement

Management Study with Executives (MSE); Türkiye'nin en eski ve köklü öğrenci kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 11. kez düzenlenecek olan, 3 gün boyunca farklı sektörlerden üst düzey yöneticiler ile katılımcıları bir araya getiren Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

MSE’yi ayrıcaklıklı kılan ; sektörün lider şirketlerinden üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen Liderlik Seminerleridir. C-level yöneticilerin kariyerlerindeki dönüm noktalarını dinleyen katılımcılar, kariyerlerinde etkisi olacak tavsiyeler edinirler.

Etkinlik boyunca devam edecek olan Şirket Sunumlarında şirketlerden katılan üst düzey yöneticiler, seminerlerle firmalarının sektördeki güncel konumu ve çalışmalarını birinci ağızdan anlatırlar.

MSE’de Networking Break sayesinde katılımcılar sektörlerinin lider şirketlerinden katılan üst düzey yöneticiler ve şirket görevlileri ile iletişim kurarak çevrelerini genişletebilir ve aklındaki sorulara cevap bulabilirler.

MSE’de ayrıca katılımcılara kendilerini üst düzey yöneticilere göstermek ve deneyimleyerek öğrenmek için önemli fırsatlar sunan ödüllü Vaka Analiz Çalışmaları ve Workshoplar da olacak. Vaka analiz çalışmaları ve workshoplar; analitik düşünme yetisi, planlama, sunum becerisi ve kriz çözme becerilerini takım çalışması ortamıyla destekleyerek kurumsal iş hayatından örnekler sunarlar.

 

Sen de bu fırsatları kaçırmak istemiyorsan 19-20-21 Kasım tarihlerinde Hibrit olarak düzenlenecek MSE için hemen biletini al!

 

Instagram: @msebogazici

 

Etkinliğimiz sertifikalıdır.