Liderlik Eğitimi

24 novembre, mer.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - Liderlik Eğitimi cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Liderlik"

 

Liderlik, bir kişinin veya bir grup bireyin, bir kuruluşun takipçilerini veya diğer üyelerini etkileme ve yönlendirme yeteneği olarak adlandırılır. İş dünyasında, bu liderlik niteliklerini sergileyen kişiler, üst düzey yöneticilik veya CEO, CIO veya başkan gibi C-seviyesi pozisyonlarına yükselebilirler.

 

Sen de insanları ikna etmek, etkilemek ve etkili bir şekilde liderlik etmek için ihtiyaç duyduğun becerileri öğrenmek istiyorsan, "Liderlik Eğitimi" ile liderlerin yenilikçi ve yaratıcı şekillerde düşünmesine yardımcı olmak için düşünme yeteneklerini öğrenebilirsin!

 

24 Kasım 2021 tarihinde 09:30 - 16:30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretlidir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma!

 

Eğitim İçeriği:

  • Lider Kimdir?
  • Liderliğin Tarihçesi
  • Liderin Özellikleri
  • Güç Tipleri
  • Liderlik Türleri
  • Lider ve Yönetici Farkı
  • Liderlik ve Geri Bildirim
  • Türk ve Dünya Tarihinden Önemli Liderlerin İncelenmesi

 

Eğitmen Hakkında:

Eğitmen Banu YÜKSEL GİDER Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalı Yüksek Lisans mezunudur.

Halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde ve Conley Üniversitesi Davranış Bilimleri alanında Doktorası devam etmektedir.

Kariyerinde Yönetim Sistemleri Baş Denetçisi, TOBB Akreditasyon Sistemi Danışmanı, Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı (ISO 9001,ISO 10002,ISO 45001,ISO 14001,ISO 17025,IATF 16949), Stratejik Planlama Uzmanı ve Yönetim Danışmanı, YÖK Kalite Yönetmeliği ve Kamu İç Kontrol Standardı Danışmanı Kurumsal/Kişisel Gelişim Eğitimleri Uzmanı olarak farklı alanlarda çalışmıştır.

Öğrenen Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Ve aynı zamanda da yazardır. 

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}