Learning Series - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Learning Series

31 janvier, mar.

Événement fermé.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kimya Mühendisliği Topluluğu - Learning Series cover photo

Détails de l'évènement

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kimya Mühendisliği Topluluğu tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Learning Series etkinliği, öğrencilere, modern çağın gerektirdiği yazılım dilleri ve programlama uygulamalarının eğitimlerini sağlayarak okul ve okul sonrasındaki hayatlarında değer katması amacı ile düzenlenmektedir. 

31 Ocak-25 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Learning Series Etkinliğinde Python, Aspen ve MATLAB eğitimleri uzman eğitimciler tarafından verilecektir.

Python basit bir algoritmaya sahip, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan popüler bir yazılım dilidir. Makine ve yapay zeka öğrenimi, web geliştirme ve veri analizi gibi daha birçok alanda kullanılmaya uygundur.

Aspen akış şemaları, optimizasyon ve proses modelleme için kullanılan bir simülasyon programıdır.

Matlab, sistem analizlerinde ve matematiksel hesaplamaların yapılmasında kullanılan dördüncü nesil bir programlama dilidir.

• Python eğitimi, 31 Ocak 1, 2 ve 3 Şubat 2023 tarihlerinde akşam 19.00-21.00 saatleri arasında Volkan TAŞÇI tarafından,

• Aspen eğitimi, 6, 7, 8 ve 9 Şubat 2023 tarihlerinde akşam 19.00-21.00 saatleri arasında Orhan ÖZCAN tarafından,

• MATLAB eğitimi ise 13, 14, 16, 23, 24 ve 25 Şubat 2023 tarihlerinde akşam saat 20.00-22.10 saatleri arasında Burak ÖZPOYRAZ tarafından gerçekleştirilecektir. 

 Eğitimlerimiz Microsoft Teams üzerinden online olarak yürütülecektir. Katılımınız için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Eğitimler başlamadan hemen önce toplantı linkleri tarafınıza mail üzerinden ulaştırılacaktır.

Not: Etkinliğimiz tüm üniversite öğrencilerine açıktır.

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}

Images