LC Waikiki E-Ticaret Ideathon 2021

31 octobre, dim.

Événement fermé.

LC Waikiki - LC Waikiki E-Ticaret Ideathon 2021 cover photo

Détails de l'évènement

LC Waikiki E-Ticaret Ideathon 2021 yarışmamız için başvurular başladı!

E-Ticaret'in geleceğini şekillendirmek için harika bir fikrim var ama fikrimi kim dinler diyorsan, seni dinlemek için sabırsızlanıyoruz!

18-25 yaş aralığında en az 2, en fazla 5 kişiden oluşacak ekibinizi kurun, başvurunuzu yapın, ön değerlendirme sonrası finalde yarışarak büyük ödüllerin sahibi olma şansını yakalayın.

Ödüller:

1. 25.000 TL

2. 15.000 TL

3. 10.000 TL

 

Yarışma Teması:

LC Waikiki E-ticaret Ideathon 2021 Yarışması, “E-Ticaret'in Geleceği” hakkında yenilikçi fikri olan takımların iş geliştirme ve tasarım odaklı düşünme metotlarını kullanarak fikirlerini yarıştıracakları online bir etkinliktir.

E-ticaret’in geleceği hakkında lcwaikiki.com için öyle bir fikrimiz var ki; bu fikir hayata geçse tüm gençler başta olmak üzere herkesin online alışverişte tek adresi lcwaikiki.com olur diyorsanız doğru yerdesiniz.

Yarışma Takvimi

4-31 Ekim 2021: Başvuruların Alınması

22 Kasım 2021: Yarı Finalistlerin İlanı

23-28 Kasım 2021: Yarı finale kalan takımların projelerini anlattıkları sunumları göndermesi

6 Aralık 2021: Finalistlerin ilanı

8-9 Aralık 2021: Mentörlerle Tanışma ve Design Thinking Eğitimi

13 Aralık 2021: Final ve Ödül Töreni (Online)

 

Sorumluluklar

Başvuru ve yarışma şartları:

+Etkinliğe başvuru ve katılım ücretsizdir.

+Katılımcıların 18-25 yaş aralığında olması gerekmektedir.

+Yarışmaya sadece ekip başvurusu yapılabilir, bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.

+Ekipler en az 2, en fazla 5 kişiden oluşmalıdır.

+Her Yarışmacı sadece bir ekip içerisinde yer alabilir ve her ekip sadece bir kez başvuru yapabilir.

+Ideathon Yarışmasına son başvuru tarihinden sonra ekiplerden Yarışmacı çıkarılamaz, yeni Yarışmacı eklenemez.

+Yarışmacı ekiplerin başvurularını ekip liderleri aracılığıyla LC Waikiki mobil uygulamasında ve Ideathon Yarışması resmi web sitesinde yer alan “LC Waikiki E-Ticaret Ideathon 2021 Başvuru Formu”nu doldurarak yapmaları gerekmektedir. Bu form dışında herhangi bir kanaldan başvuru kabul edilmeyecektir.

+Ekip liderlerinin başvuru formunu doldururken ekiplerine eklemek istedikleri Yarışmacıların e-posta adreslerini formdaki ilgili alana eksiksiz yazması gerekmektedir.

+Ekip liderlerinin başvuru formunu gönderdikten sonra öncelikle ekip liderlerinin e-posta adreslerine gönderilen doğrulama linkiyle başvurularını onaylamaları gerekmektedir. Başvurusunu onaylamayan ekip liderlerinin başvurusu kabul edilmeyecektir.

+Ekip lideri e-posta adresine gönderilen doğrulama linkiyle başvurusunu onayladıktan sonra her bir ekip üyesi Yarışmacıya ayrı ayrı ekibe katılmaları için davet linki içeren e-posta gönderilecektir. Her bir ekip üyesi Yarışmacının e-posta adreslerine gönderilen bu linke tıklayarak ilgili formu doldurması ve başvurusunu tamamlaması gerekmektedir. E-posta adreslerine gönderilen doğrulama linki aracılığıyla formu doldurup başvurusuna tamamlamayan Yarışmacıların ekibe katılımı kabul edilmeyecek olup, işbu Sözleşme uyarınca ekiplerde bulunması öngörülen en az kişi sayısını sağlamaları koşuluyla ekipler başvurusunu tamamlayan Yarışmacılar ile oluşturulacaktır.

+Takvimde belirtilen eğitim ve sunum günlerinde tüm ekip üyeleri eksiksiz tam katılım sağlamalıdır. Üyeleri eksik ekiplerin katılımları ve sunumları kabul edilmeyecektir.

+Başvuru, etkinlik ve sunum dili Türkçe’dir.

+Ekiplerin sundukları fikirler, daha önce başka bir yarışmada sunulmuş, hayata geçmiş ya da fikri mülkiyet hakkı başkalarına ait fikirler olmamalıdır.

+Finale kalan ekiplerin Ideathon etkinliğinde paylaştıkları fikirlerin fikri mülkiyet hakları LC Waikiki’ye ait olacaktır. Yarışmaya katılan herkes bu kuralı kabul etmiş sayılır.

+Finale kalan ekipler Hak Devir Sözleşmesini ve eki niteliğindeki FSEK Muvafakatnamesini ıslak imzalı olarak LC Waikiki’ye teslim edecektir. Hak Devir Sözleşmesi ile eki niteliğindeki FSEK Muvafakatnamesini ıslak imzalı olarak teslim etmeyen takımların yarışmaya devamı mümkün olmayacak/diskalifiye edileceklerdir ve herhangi bir ödüle hak kazanamayacaklardır.

+Başvuruda hatalı/yanlış bilgi verdiği tespit edilen katılımcıların/ekiplerin başvuruları geçerli olmayacaktır ve kazanmaları halinde kazandıkları ödüller iptal edilecektir.

+Başvuru ve yarışma şartlarını sağlamayan Yarışmacıların/ekiplerin başvuruları geçerli olmayacaktır.

+LC Waikiki önceden ilan etmek kaydıyla Ideathon Yarışma takviminde ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için: https://ideathon.lcwaikiki.com

Bu bahsedilenler seni anlatıyorsa hemen başvur!