Kuveyt Türk Hackathon

13 avril, sam.

Événement fermé.

 - Kuveyt Türk Hackathon cover photo

Détails de l'évènement

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen ve toplam 110.000 TL ödüllü Kuveyt Türk Hackathon’da; geleceğin bankacılığını tasarlıyoruz!

Kuveyt Türk olarak 2017 yılında Dijital Bankacılık’a, 2018’de ise “Finansal Teknolojiler” konusuna odaklandık. Bu yıl, sınır tanımıyoruz!
Dijital bankacılıktan yapay zekaya, büyük veri yönetiminden finansal teknolojilere kadar, katılımcıların hayal gücünü kısıtlamadan, yeteneğine güvenen herkese yarışma imkanı sunmaya karar verdik.

Programlamaya meraklı, proje üretmekten keyif alan yazılımcıları ve bankacılık alanında farklı fikirleri olan, tasarım, yaratım ve problem çözmeye yatkın herkesi bankacılığın geleceğini “hacklemeye” davet ediyoruz. Üçüncü defa gerçekleştirilecek olan Kuveyt Türk Hackathon; öğrencilere, çalışanlara, bireysel katılımcılara, gruplara, ne seviyede olursa olsun deneyimli ve yeni başlayanlar yazılımcılara, her yaştan bireylere yazılım fikirleri geliştirmek için fırsat oluşturarak teknoloji, yaratıcılık ve işbirliği vasıtasıyla güçlü bir yerel topluluk yaratmayı hedefliyor.

Katılımcılar 13-14 Nisan tarihlerinde bir araya gelerek, 29 saat uykusuz ama keyifle “kodlayacak” ve bankacılığın geleceğini şekillendirecek uygulamalara imza atacaklar. Bu etkinlikte proje fikirleri üzerine çalışmaktan çok daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz; IoT, endüstri teknolojileri, NFC, QR Code, VR, AR, grafik tasarımı, arayüz tasarımı ve çok daha fazla başlığa değineceğiniz geliştirici bir etkinlik sizi bekliyor.

Bireysel olarak ya da ekip halinde hem büyük ödüller için yarışabileceğiniz hem de projenizle bankacılığın yeni devrinde fark yaratabileceğiniz Kuveyt Türk Hackathon’un büyük ödülleri;
1.projeye 40.000 TL, 2. projeye 30.000 TL, 3. projeye 20.000 TL 4. ve 5. olan projelere ise 10.000 TL verilecek.

2 gün boyunca bankacılık ekosistemi üzerine fikir geliştirmek ve kodlamayı hızlandırmak, büyük ödülleri kazanmak, network ağınızı geliştirmek, araştırma yapmak, yoğun, üretken ve bir o kadar da keyifli zaman geçirmek isterseniz; http://kt-invent.com.tr adresinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Fikir yaratmak için ihtiyacınız olan her şey sizde gizli ve tek sınır kendinizsiniz.

Başvurunuzu hack etmeyi unutmayın!