Koç Üniversitesi IES’ten Fikrin Gerçeğe Dönüştüğü Etkinlik: LEAP

12 novembre, sam.

Événement fermé.

 - Koç Üniversitesi IES’ten Fikrin Gerçeğe Dönüştüğü Etkinlik: LEAP cover photo

Détails de l'évènement

Koç Üniversitesi IES (IndustrialEngineeringSociety) gururla sunar!

“Fikirden yatırımcıya” mottosuyla 2 gün boyunca aralıksız devam edecek en yeni girişimcilik etkinliği LEAP 12- 13 Kasım 2016 tarihlerinde Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezinde (KWORKS)’te gerçekleştirilecek.

Leap Hakkında;

Koç Üniversitesi IES (Industrial Engineering Society) kulüp olarak kulüp üyelerini ve katılımcılarını farklı sektörlerdeki kariyer yollarına en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Türkiye’de girişimcilik sektörüne olan ilginin artması ve Koç Üniversitesi’nden çıkan başarılı girişimciler ile birlikte girişimci olmak isteyenlerin sayısı oldukça artmıştır. Bu vizyon ışığında 12-13 Kasım’da Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilecek Leap “fikirden yatırımcıya” mottosuyla 2 gün boyunca aralıksız olarak, katılımcıların fikirlerini, alanında tecrübeli mentorlar ve jüri üyeleri ile paylaşmalarına ve fikirlerini hayata geçirme sürecini geliştirmelerine olanak sağlayan bir proje olacaktır. Fikirlerin gelişmesi için her girişimin karakterine özel bir yol haritası oluşturmayı amaçlayan etkinlik boyunca, verilecek eğitimlerin yanı sıra çalışma zamanları boyunca eğitimcilerden ve mentorlardan birebir yardım alma imkanı sağlanacaktır.

Peki Leap’te neler olacak?

12 Kasım Cumartesi sabahı erkenden başlayacak olan program, açılış ve grupların belirlenmesinin ardından, “İş Modeli Nasıl Oluşturulur?” ve “Kullanıcı Nasıl Kazanılır?” eğitimleri ile devam edecektir. Eğitimlerin ardından katılımcılara fikirlerini geliştirmek için alanında tecrübeli mentorlarla süre tanınacaktır. Bunların yanı sıra gün içinde çeşitli oyunlar ve aktiviteler gerçekleştirilecektir. Pazar günü verilecek  Yatırımcı Sunumu Nasıl Yapılır? Eğitiminden sonra gruplar yine alanında tecrübeli ve özenle belirlenmiş jürilere sunumlarını gerçekleştirecek, jüriler de özel ödüllerini bu sunumlar doğrultusunda verecektir.

Katılım Koşulları?

Leap’e; girişimcilik ruhu olan, kendini geliştirmek isteyen, 2 gün boyunca gece gündüz durmaksızın devam edecek etkinliğimizde fikirleri için mücadele edebilecek herkes, okul-bölüm-sınıf sınırlaması olmaksızın katılabilir.

Katılım Ücreti Ne Kadardır ve Neler Dahildir?

Girişimcilik Eğitimleri

Etkinlik Boyunca Alanında Tecrübeli Mentor ve Jürilerden Feedback Alma Fırsatı

Etkinlik Süresince Yemek ve Atıştırmalıklar ve 2 Gün Boyunca Sınırsız Kahve

**Katılım ücreti 30 TL’dir.

Ayrıca  her Salı ve Çarşamba Koç Üniversitesi Ömer -1’deki LEAP standından da kayıt olabilirsiniz.

Gelişmelerden haberdar olmak için @ieskoc ‘u Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.