Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

16 avril, sam.

Événement fermé.

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi cover photo

Détails de l'évènement

Ezgi Denizel Güven Kimdir?

2002 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden lisans derecesi, 2008 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik A.B.D.’dan yüksek lisans derecesi almıştır.

2019 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik A.B.D.’dan “Yetişkinlerde Travma Sonrası Gelişmenin Yordanması: Soma Maden Kazası Örneği” konulu tez çalışmasıyla doktora derecesini almıştır.

1999 Marmara Depremi sonrası TPD bünyesinde gerçekleşen psikososyal müdahale çalışmalarına gönüllü olarak başlamış, sonrasında yaşanan farklı doğal afet çalışmalarına katılmıştır.

2019 yılında yayınlanan “Travma Psikolojik Danışmanlığı” kitabında “Travma Sonrası Gelişme ve Psikolojik Sağlamlık” konusunda bölüm yazarlığı yapmıştır. 2020 yılında ise yayınlanan “Çocuk Ergen Ruh Sağlığı: Davranış Bozukluklarında Tanılama ve Tedavi Yaklaşımları” kitabında Çocuk ve Ergenlerde Depresyon Bozuklukları bölümünü yazmıştır.

EMDR terapisti olarak travma iyileştirme ekibinde gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. 2019 yılında WHR bünyesinde “bir şey söyleyin” hareketinde gönüllü çalışmalar gerçekleştirmiştir. WHR ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

EMDR, Şema Terapisi, Transaksiyonel Analiz ve Aile Terapisi eğitimlerini tamamlamış; Mindfulness Temelli Terapilerden Diyalektik Terapi Eğitimine devam etmektedir. Evlidir, 3 çocuk annesi ve 3psikolog3anne’ nin kurucusudur.

 

Kimler katılabilir?

 

Eğitime;

– 4. sınıf Psikoloji öğrencileri

– 4. sınıf PDR öğrencileri

– Psikiyatri bölümü öğrencileri

– Psikoloji, PDR, Psikiyatri mezunları

– Yüksek lisans öğrencileri ve mezunları öğrenci belgesi yükleyerek katılım sağlayabilir.

 

Eğitim Hakkında

 

Eğitim sonrası katılımcılara süpervizyon desteği sağlanacaktır.

 

Süpervizyon tarihi eğitime katılan katılımcılar ile eğitim esnasında karar verilecektir.

 

6 saatlik eğitim ücreti: 800 TL (Gedik Üniversitesi onaylı E-Devlet onaylı sertifika fiyata dahildir)