KAMP'19

15 février, ven.

Événement fermé.

 - KAMP'19 cover photo

Détails de l'évènement

Türkiye'nin ilk pazarlama kulübü olan Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü'nün 15.kez düzenlediği kariyer, gelişim ve network zirvesi KAMP'19, Akbank Ana Sponsorluğunda 15-16-17 Şubat'ta Koç Üniversitesi Rumelifener Kampüsü’nde!

Her yıl bambaşka yeniliklerle donatılan KAMP, bu yıl tam 400 katılımcıya ev sahipliği yapıyor!

Türkiye'nin dört bir yanından kabul edilen mozaik katılımcı kitlemizi, bu yıl sürpriz konuşmacıları da barındıran 17 seminerin yanında eş zamanlı vaka analiz yarışmaları, iş mülakat provaları, workshoplar ve mini seminerler bekliyor!

17+ Seminer

CEO'lar, Genel Müdürler, Pazarlama Direktörleri, Akademisyenler, Motivasyon Konuşmacıları ve Kreatif Direktörlerden oluşan konuşmacı kitlemizle Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi'nde üç gün boyunca kendine eşsiz deneyimler katabilirsin!

15+ Vaka Analiz Çalışması

Vaka çözümlemelerinde şirket yetkilileri ile iş dünyasının bir simülasyonunu yaşayabilir, sektör liderlerinin yaklaşımlarında söz sahibi olabilir, en'ler arasına ilk adımını şimdiden atabilirsin!

20+ İş Mülakat Provası

İş mülakat provalarıyla şirketlerle birebir iş görüşmelerine girebilir, geri dönüşler alabilir, hatta staj bulabilirsin!

10+ Workshop

Kreatif Workshoplarla bambaşka konularda tecrübeler edinebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsin!

20+ Firma Standıyla İki Katlı Fuaye Alanı

Birbirinden farklı firma stantlarıyla seminer aralarında yepyeni lezzetler deneyebilir, interaktif stantlarla sürpriz hediyeler kazanabilirsin!

30+ Şirket Katılımıyla Gala

Gala gecemizde kırmızı halı ve spot ışıkları eşliğinde şirket yetkilileriyle tanışabilir, kariyer fırsatları yakalayabilirsin!

Hemen Başvur!

Etkinlik sonunda Koç Üniversitesi onaylı sertifikanın sahibi olacaksın! 

Kariyer basamaklarını tırmanmak istiyorsan, #buKampbaska

Her türlü soru ve önerileriniz için: marketingclub@ku.edu.tr 

Ayrıntılı Bilgi

Başvuru

Sosyal medya hesaplarımız:

FacebookInstagramTwitter