Kalite Yönetim Sistemlerinde Sürdürülebilirlik

14 janvier, ven.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - Kalite Yönetim Sistemlerinde Sürdürülebilirlik cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Kalite Yönetim Sistemlerinde Sürdürülebilirlik"

 

Çevresel ve teknolojik koşullardaki değişimle birlikte, "kalite" kavramı artık tek başına yeterli olmamaya başladı. Değişen koşullarla beraber "Kalitenin Sürdürülebilirliği" kavramı da hızla ivme kazandı.  Sürdürülebilir kaliteye ulaşmak için şirketler faaliyetlerinin akıllıca, etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamalı ve buna yönelik yönetim sistemleri kurmalıdır. Sen de kalitenin sürdürülebilirliği ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsan "Kalite Yönetim Sistemlerinde Sürdürülebilirlik" tam senlik!

27 Aralık 2021 tarihinde 09:30 - 16:30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretlidir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma!

 

Eğitmen Hakkında

Eğitmen Selen Polat Seyyar Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunudur.

Kariyerinde Üretim-Kalite Kontrol ve ARGE Sorumlusu, ISO 22000:2005 , ISO 9001:2008 Baş Denetçisi, Operasyon Koordinatörü olarak farklı alanlarda çalışmıştır.