IT FORUM CxO - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

IT FORUM CxO

03 mars, mar.

Événement fermé.

 - IT FORUM CxO cover photo

Détails de l'évènement

Teknolojinin nabzı IT Forum ile İstanbul'da atacak!

3 Mart 2020 tarihinde Fairmont Quasar Hotel, İstanbul da bu sene ikincisi gerçekleşecek IT Forum “CxO” etkinliği 450+ üst düzey 20+ ülkeden katılımcısı ile Türkiye’nin en etkili ve uluslararası etkinliği olmaya aday gösteriliyor.

Etkinlikte "CxO'ların gözünden Dijital Dönüşüm", Büyük Veri ve Raporlama, Siber Güvenlik, Akıllı Şehirler, 5G, Mobilite, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, Endüstriyel Akıllı Üretim, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Dijital Kültür, Yeni İş Modelleri, Son Teknoloji Deneyimleri, Vaka Çalışmaları gibi konular ele alınacaktır.

Katılımcı profili, %45 Direktör ve üzeri olacak şekilde, Belediyeler, Üniversiteler, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşları, Teknoloji Sağlayıcı firmalar, Son Kullanıcı firmalar, Operatörler, Bankalar, Sigorta Şirketleri, Perakende, Enerji, Sağlık, Eğitim, Otomotiv, Turizm, Tarım sektör temsilcileri, Veri Bilimciler, İş Analistleri, Medya Temsilcilerinden oluşmaktadır.

Ocak ayına özel ve Tüm opsiyonlarda geçerli %25 indirim ile yerinizi ayırın!

Ekip ile iletişim;