İşe Alım Kampı - Global İş Hizmetleri Direktörlüğü

04 mai, mar.

Événement fermé.

Oyak Renault - İşe Alım Kampı - Global İş Hizmetleri Direktörlüğü cover photo

Détails de l'évènement

Lisans veya yüksek lisans son sınıf öğrencileri veya kariyerinin başlangıcındaki genç yetenekler için güzel bir haberimiz var!

Oyak Renault’nun en hızlı büyüyen “Global İş Hizmetleri” ekibi bünyesinde yer alan “Mühendislik Destek” departmanımız; kapısını ileri seviye Fransızca bilen genç yeteneklere açıyor!

Bu kapıdan içeri girip Groupe Renault’nun global dünyasına adım atmak isteyen tüm adayları 4 Mayıs 2021’de saat 09:00-14:00 arasında gerçekleşecek işe alım kampına başvurmaya davet ediyoruz!

İşe alım kampından başarı ile ayrılan katılımcılarımız; Oyak Renault Global İş Hizmetleri Direktörlüğü – Mühendislik Destek Departmanı ekibimizde çalışma fırsatı yakalayacaktır!

Kariyerine otomotiv sektörünün lider üreticisi Oyak Renault’da başlamak isteyen ve Global İş Hizmetleri ekibinde çalışmalarını global ölçekte yürütebilecek şekilde ileri seviye Fransızca iletişim becerilerine sahip, global iş fırsatlarına açık yeteneklerimiz ile işe alım kampında bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz!

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans programlarında son sınıf öğrencisi olmak
  • Kariyerinin başlangıcındaki genç yetenekler (0-3 yıl tecrübeli)
  • İleri seviye yazılı ve sözlü Fransızca iletişim becerileri
  • MS Ofis (özellikle excel) araçlarını ileri seviyede kullanabilme
  • Uluslararası projelerde ve ekiplerde yer almaya istekli
  • Bursa’da ikamet edebilecek

Adaylarımızın başvurularını 26 Nisan 2021 tarihine kadar bekliyoruz!

Başvuru Süreci

1. Youthall üzerinden ilanımıza başvuran adaylarımızın başvuru formlarını inceleyerek kendilerini daha yakından tanıyoruz.

2. Bu süreçte adaylarımızın da bizi daha yakından tanıyabilmeleri için Oyak Renault Keşif Testlerini doldurmalarını rica ediyoruz.

3. Başvuru dönemi sonrasında adaylarımıza ulaştıracağımız Fransızca video mülakat soruları ile hayalleriniz ve kariyer hedeflerinizi anlamaya çalışıyoruz.

4. Kampa katılmaya kabul edilen adaylarımız ile kamp öncesinde gerekli ön hazırlık materyallerini paylaşıyoruz.

5. Kamp günü ise birbirinden keyifli seanslar ile Groupe Renault, Oyak Renault ve Global İş Hizmetleri Direktörlüğü’nü katılımcılarımıza anlatırken; günün devamında katılımcılarımız ile keyifli ve bir o kadar da iddialı Fransızca vaka çalışmaları gerçekleştireceğiz.

6. Her süreç adımının sonunda; bize başvuran tüm adaylarımıza başvurularının güncel durumu hakkında bilgi veriyoruz.