İş Hayatında Duygusal Zeka Atölyesi

22 novembre, lun.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - İş Hayatında Duygusal Zeka Atölyesi cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen eğitim serisinde bu haftanın konusu: "İş Hayatında Duygusal Zeka Atölyesi"

 

Duygusal Zeka becerilerinin iş hayatındaki ilişkiler, başarı ve verimlilik üzerine etkileri ve kullanılması ile ilgili olarak bilgi, beceri, yüksek farkındalık kazandırmak; duygu temelli sorunlara çözüm getiren bakış açıları konusunda paylaşımlarda bulunmaktır. Sen de hem iş hayatında duygularını ifade edebilmek, başarı ve verimliliğini artırmak istiyorsan "İş Hayatında Duygusal Zeka Atölyesi" tam senlik!

22 Kasım 2021 tarihinde 10:00 - 12:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretlidir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma!

 

 

Eğitim İçeriği

Kişisel Farkındalık

Kişinin, iş ve özel yaşamında hangi durumlarda, ne tür duyguları yaşadığının ve bu duyguların düşündükleri, davranışları, verimliliği ve kararlarına etkisinin farkına varmak.

  • Özdeğerlendirme
  • Duygusal Özbilinç

 

Duyguları Yönetme ve İfade Etme

 

Kişinin hissettiği duyguları ifade ederken dikkat etmesi gereken durumlar. Duyguları ifade ederken Transaksiyonel Analiz.

 

  • Özdenetim
  • İyimserlik
  • Empati
  • Duyguları İfade Etmek

 

Eğitmen Hakkında:

1974 doğumlu olan Ayça MUMKULE ERŞİPAL, Lise eğitimi ile paralel olarak, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Opera Şarkıcılığı ve Klarnet eğitimi görmüştür. İlk lisans eğitimini Turizm ve Otel İşletmeciliği alanında tamamlamış, eş zamanlı olarak Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon diploması almıştır. Yüksek Lisansını, Marmara Üniversitesi’nde Yönetim ve Çalışma Psikolojisi alanında tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümüne kaydolmuş, onur belgesi ile mezun olmuştur. 

 

ICF onaylı koçluk sürecini, EQ Coaching (Duygusal Zekâ Koçluğu) alanında EQAC unvanıyla sürdürmektedir.    

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}