İş Birliklerini Kolaylaştırmak

27 octobre, mer.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - İş Birliklerini Kolaylaştırmak cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen ücretsiz eğitim serisinde bu haftanın konusu: "İş Birliklerini Kolaylaştırma"

 

"İş Birlikleri" bir görevi tamamlamak veya bir hedefe ulaşmak için birlikte çalışan kişilerin veya kuruluşların yürüttüğü bir süreçtir. İş birliği ortak çalışmaya benzer böylece ortak çalışma kolaylaştırmak gerekir. Sen de "İş Birliği" becerilerini geliştirmek istiyorsan bu eğitim tam senlik!

 

27 Ekim 2021 tarihinde 11:00 - 12:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretsizdir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma!

 

NEXLAB hakkında bilgilendirme:

NEXLAB yaratıcı, üretken ve barışçıl potansiyellerini hayata geçiren topluluklar hayal eder. Bu kapsamda iş birliği kültürünü yaygınlaştırarak, sosyal fayda güden, ilham verici işler yapar. Farklı disiplinlerden oluşan komünite ile ortak öğrenme, ortak çalışma ve ortak üretimi, bilimsellik çerçevesinde yaşayarak öğrenme deneyimine dönüştürür. İş birliği yapılan kurum ve kuruluşlarla geniş çaplı proje ortaklıkları kurarak tasarım, girişimcilik ve yeni nesil teknoloji alanında ürünler, servisler, öğrenme programları, etkinlikler ve projeler tasarlar.

 

 

 

 

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}