INVESTART

17 mars, jeu.

Événement fermé.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu - INVESTART cover photo

Détails de l'évènement

ODTÜ GİRİŞİMCİLERLE YATIRIMCILARI BULUŞTURUYOR!

Girişimcilik ve Melek Yatırımcılık konulu paneller ve Startup sunumlardan oluşan Investart etkinliği için kayıtlar devam ediyor. ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından organize edilen etkinlik 24 Nisan’da gerçekleşecek. Startuplar, jüri ve yatırımcılar karşısında yapacakları sunumlarıyla girişimleri için yatırım elde etme ve çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Ülke genelinde girişimcilik ekosistemine dahil olmayı hedefleyen ve startup olma yolunda ilk adımlarını atmak isteyen, yatırım alabilecek girişim fikirleri olduğunu düşünen tüm takımların başvurabileceği bir etkinlik olan Investart’ta 'Girişimcilik' ve 'Melek Yatırımcılık' konulu paneller de olacak.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte deneyimli mentörler eşliğinde yapılacak ön elemeyi geçerek finale kalmaya hak kazanan ekipler, girişimlerini alanında yetkin olan jürilere aynı zamanda da yatırımcılara sunma şansı yakalayacaklar. Dereceye giren takımların çeşitli ödüller kazanacağı etkinlikte ayrıca jüriler kendi seçtikleri takımlara yatırım desteği de sağlayabilecekler.

Tüm katılımcılar, sertifika almaya hak kazanacaklar

Investart'ta panellere katılım sağlayan tüm katılımcılar ve sahneye çıkan girişimler sertifika almaya hak kazanacak. Her kesimden katılımcıya açık olan etkinliğe dilerseniz seyirci olarak katılıp panelleri izleyebilir ve sertifika kazanabilir, dilerseniz yatırım alacağına inandığınız girişimcilik projeleriniz ile katılım göstererek sunum gerçekleştirebilirsiniz.

Investart hakkında daha fazla bilgi almak için dilerseniz etkinliğin web sitesini ziyaret edebilir, katılımcı olmak için 'Girişim Başvuru Formu', 'Seyirci Başvuru Formu' ve ‘Yatırımcı Başvuru Formu’ sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Güncel bilgiler için Instagram’da takipte kalmayı unutmayın!

Not: Takımlar için son başvuru tarihi 15 Nisan olup, seyirciler için son başvuru tarihi 22 Nisandır.

https://investart.odtuggt.org/