İleri Sunum Teknikleri

18 octobre, lun.

Événement fermé.

TÜV AUSTRIA TURK - İleri Sunum Teknikleri cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve TÜV AUSTRIA TURK işbirliği ile düzenlenen ücretsiz eğitim serisinde bu haftanın konusu: "İleri Sunum Teknikleri"

Sen de sunum yaparken kendini daha iyi ifade etmek istiyorsan, sunum hazırlamanın, sunum sırasında stresle baş etmenin tüm inceliklerini öğreneceğin "İleri Sunum Teknikleri" eğitimi tam senlik!

18 Ekim 2021 tarihinde 10:00 - 12:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretsizdir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma! 

 

Eğitim İçeriği:

- Sunum İçin Ön Hazırlık

- Slayt Hazırlama Teknikleri

- Sunumun Uygulama Aşaması

- Sunum Sırasında Beden Dili ve Etkili İletişim

- Sunum Fobisi ve Baş Etme Yöntemleri

- İyi ve Kötü Sunumun Özellikleri

 

Eğitmen Hakkında:

Eğitmen Banu YÜKSEL GİDER Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalı Yüksek Lisans mezunudur. 

Halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde ve Conley Üniversitesi Davranış Bilimleri alanında Doktorası devam etmektedir. 

Kariyerinde Yönetim Sistemleri Baş Denetçisi, TOBB Akreditasyon Sistemi Danışmanı, Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı (ISO 9001,ISO 10002,ISO 45001,ISO 14001,ISO 17025,IATF 16949), Stratejik Planlama Uzmanı ve Yönetim Danışmanı, YÖK Kalite Yönetmeliği ve Kamu İç Kontrol Standardı Danışmanı Kurumsal/Kişisel Gelişim Eğitimleri Uzmanı olarak farklı alanlarda çalışmıştır. 

Öğrenen Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Ve aynı zamanda da yazardır. 

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}