İlaçta Kariyer - Değişen ve Dönüşen Yetkinlikler

22 septembre, mar.

Événement fermé.

BinYaprak - İlaçta Kariyer - Değişen ve Dönüşen Yetkinlikler cover photo

Détails de l'évènement

Ekin Kimya ile birlikte çıktığımız ilaç sektöründe kariyer yolculuğumuzda seni de aramızda görmek istiyoruz!

Çeyrek asırdır ülkemizde ilaç endüstrisinin önde gelen kimyasal tedarikçisi olarak faaliyet gösteren Ekin Kimya, Aralık ayından bu yana dünyanın en büyük özellikli kimyasal tedarikçilerinden Azelis şirketinin bir parçası.

 

Ekin Kimya'nın sektördeki öncülüğünü üstlendiği “İlaçta kariyer. Çok iyi gelecek” platformunu Binyaprak.com’da 18 Eylül itibariyle (bugün) açtık. Platform, ilaç sektörüne ilgi duyan genç kadınlara kariyer yollarında rehberlik edecek ve ilaç endüstrisinde çalışan kadınlar arasında değer yaratan bir ağ oluşturacak.

İlaç sektöründe kariyer fırsatları yaratmak, cinsiyet eşitliğini geliştirmek, genç kadınları sektör ile tanıştırmak, temel eğitimler vermek ve onların bu alanda işgücüne katılımına yardımcı olmak için açtığımız bu platformda alanında uzman kişiler deneyimlerini, kaynaklarını ve tavsiyelerini seninle paylaşıyor.

Platformun ilk etkinliği olarak "İlaçta Kariyer -Değişen/Dönüşen Yetkinlikler başlıklı online söyleşiyi 22 Eylül’de gerçekleştireceğiz. Sektörün lider kadın yöneticileri Güldem Berkman, Canan Bademlioğlu ve Gamze Çıtıroğlu’nun konuşmacı, Aslı Dizdar’ın moderator olarak katılacağı bu söyleşiye seni de bekliyoruz.

Images