IEEE Türkiye Computer Society Kongresi - CSCON'20

20 mars, ven.

Événement fermé.

 - IEEE Türkiye Computer Society Kongresi - CSCON'20 cover photo

Détails de l'évènement

IEEE Türkiye Computer Society Kongresi - CSCON bilişim ve yazılım sektörüne ilgi duyan öğrencilere sektör ile ilgili bilgi vermek, kariyer gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencileri bu sektörlerde yönelebilecekleri farklı alanlarda verilen eğitimlerle teknik yönden geliştirmek amacıyla düzenlenecektir.

20-21-22 Mart 2020 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Kayışdağı Yerleşkesi’nde gerçekleşecek olan CSCON’ 20 uluslararası düzeyde bir etkinlik olacak şekilde, ilk günü konferans, ikinci ve üçüncü günleri teknik eğitimlerle devam etmesi planlanmıştır.

Konferans için 1000 kişi, eğitim için 2000 kişilik kontenjan oluşturulmuştur. Uygun görüldüğü durumda eğitim kontenjanı 2500-3000 kişiye kadar arttırılabilir. Teknik eğitimler, bilgisayar bilimi ve mühendisliğinin popüler konuları arasından seçileceği gibi 20’den fazla eğitim planlanmıştır.

Etkinlik boyunca bilişim dünyasından pek çok şirket ve sivil toplum kuruluşlarının stant açması planlandığı gibi etkinlikte ayrıca kahve sohbeti ve Öğrenci Kolları Proje Yarışması düzenlenmesi de planlarımız arasındadır.
20 Mart 2020 Cuma günü Proje Sergisi gerçekleştirilecektir.

CSCON'20 etkinliğini hakkında bilgi için: http://cscon.ieeeturkeycs.org

CSCON için Planlanan Eğitimler: Artificial Intelligence, Machine Learning, Deep Learning, Data Mining, Big Data and Hadoop, Reverse Engineering, Web Development with PHP, Introduction to Linux, Introduction to Arduino, Introduction to Android, IOS APP Development, Unity, Cryptology, IBM Technologies, Algoritma, Microsoft Technologies, Python, Internet of Things, Robotics, Cyber Security, Ethical Hacker, Embedded Systems, Introduction to Network, Java Spring, Flutter, C, Penetration Testing, React Native, Grafik Tasarım, Product Management, RPA, MATLAB, Web Uygulama Güvenliği, Docker.