Hunters Global Kariyer Sohbetleri

21 juillet, mar.

Événement fermé.

 - Hunters Global Kariyer Sohbetleri cover photo

Détails de l'évènement

Hunters Global Kariyer Sohbetleri: E-Ticaret ve Dijital Teknolojiler - Erdem Güngör

Hunters Global Topluluğu tarafından düzenlenen kariyer sohbetleri serisinin bu bölümünde E-Ticaret ve interaktif Pazarlama Okulu kurucusu Erden Güngör konuğumuz oluyor.

İş dünyasının yeni trendlerini, değişen yapısını, dijital dönüşüm sayesinde nasıl daha verimli iş yapabileceğimizi, en yeni iş alanlarını, deneyimleri ve yaşanmış hikayeleri paylaştığımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

Hunters Global Topluluğu Nedir?

Hunters Global kar amacı gütmeyen ve gönüllü bireyler tarafından kurulmuş olan bir topluluktur Hunters Global kısaca liderlik, kariyer ve girişimcilik odaklı oyunlaştırılmış bir topluluktur.. Topluluktaki bireyler eğlence, organizasyon, oyun, eğitim, yazılım, teknoloji, tasarım ve daha birçok alanda girişimi destekleyen projeler üretir. Her alanda kendini keşfetmek, network'ünü genişletmek, kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmak ve bu ruhu bizimle beraber taşıyacak ve büyütecek kişiler için kurulmuştur.

Amacı; birçok alanda gösterdiği faaliyetlerde ekip ruhunu ve yeni şeyler öğrenmekten keyif duyan bireyleri bir araya getirerek yapılan işleri en iyi şekilde yapıp alanında lider olmayı hedeflemektedir.

  • Tarih: 21 Temmuz 2020 20:00

Etkinlik ücretsizdir ve herkese açıktır.

Etkinlik online ve Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Etkinlinliğe katılmak için formu doldurabilirsiniz. Zoom davet linki eposta adresinize gönderilecektir.