"HOW TO START" Girişimcilik Zirvesi

04 novembre, sam.

Événement fermé.

 - "HOW TO START" Girişimcilik Zirvesi cover photo

Détails de l'évènement

64. YILINI DOLDURAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE EKONOMİ KULÜBÜ HOW TO START GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’Nİ DÜZENLİYOR!

Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu, kulübün 64 yıllık birikim ve deneyimi ile iş dünyasının birçok alanındaki gelişmeleri analiz ederek edindiği tecrübeyi düzenlediği etkinlikler yoluyla öğrencilerle paylaşmayı, girişimciliğe ilgisi ve hayata geçirecek fikirleri olan öğrencilerin bireysel gelişim hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı ve bu öğrencileri kendilerini bekleyen gelecek ile erkenden tanıştırmayı amaçlayan bir alt kuruldur. Bu hedefler doğrultusunda How to Start Girişimcilik Zirvesi, Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından 4 Kasım’da gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu, Türkiye girişimcilik ekosisteminin uzman isimleriyle öğrencileri How to Start Girişimcilik Zirvesi’nde buluşturuyor.

Kariyerlerine yön vermek, girişimcilik hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen herkesi “Girişimciliğin 20 Yıl Sonrası”, “ Doğru Ekiple Çalışmak”, ” Yatırımcı Ne İster?”,” Gençliğin Geleceği”,” Türkiye’de Girişimcilik”, “Endüstri 4.0” oturumları ve daha birçok oturum aracılığıyla ekosistemin önde gelen isimlerinden Hasan Aslanoba, Hakan Baş, Gülsüm Çıracı, Çağlar Erol, Cem Soysal ve Emrah Kaya ile aynı platformda buluşturmayı hedefleyen How to Start Girişimcilik Zirvesi 4 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde!

Gün boyu katılımcıları, yeni ve kendini tanıtmak isteyen inovatif girişimleri ve girişimcilik alanındaki profesyonelleri etkileşimli bir atmosferde bir araya getirecek zirvede girişimcilik ekosistemi bütün yönleriyle derinlemesine mercek altına alınacak.