House of Talent Zirvesi

08 mai, mar.

Événement fermé.

 - House of Talent Zirvesi cover photo

Détails de l'évènement

House of Talent Zirvesi, şirketler ve üniversitelerdeki yetenekleri bugünün ihtiyaçlarına uyum sağlayacak donanımla buluşturmak için &Now Business&Tech Week’te yerini alıyor.

HoT, üniversiteli yetenekleri insan kaynakları profesyonelleriyle, iş dünyası profesyonellerini ise eğitimin merkezi üniversitelerle buluşturan bir zirve! 5.000’den fazla profesyonelle networking şansı ve Speed Interviewing seansları ile kısa sürede çok sayıda mülakat imkanı bu zirvede.

  • Genç Kariyer Akademisi olarak 16 yıldır lise ve üniversite öğrencilerinin kariyerlerini planlarken, iş dünyasının beklentilerinin üniversitelilerde eksik olduğunu görüyoruz. Şimdi de House of Talent Zirvesi ile üniversiteli yetenekleri bugünün iş dünyasını daha yakından tanımaları için  3 gün boyunca üniversitelerle şirketler üniversite standlarında buluşurken, 3 farklı etkinlikle de üniversitelileri şirket profesyonelleri ile buluşturuyoruz.

Program

8 Mayıs 2018 Salı 18:00 – 20:00

Mülakat Deneyimi Konferansı

Üniversitelilere özel hazırlanan Mülakat Deneyimi Konferansı ile mülakatlar öncesi hazırlıklı olmalarına katkı sağlanacak. 2 saat sürecek etkinlikte, İnsan Kaynakları profesyonelleri mülakat deneyimini sahneye taşıyacak ve uygulamalı olarak dikkat edilmesi gereken konulara dikkat çekecek. Bu sayede üniversiteli yetenekler sonraki iki gün sürecek mülakatlara daha hazır olacaklar.

9 Mayıs 2018 Çarşamba 14:00-18:00 & 10 Mayıs 2018 Perşembe 10:00-13:00 

Speed Interviewing Seansları

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek Speed Interviewing etkinliği ile katılım hakkı kazanan üniversiteli yetenekler daha kısa sürede onlarca şirketle görüşme imkanına sahip olacak.

Farklı sektörlerin farklı saatlerde gerçekleşeceği mülakatlarda her üniversiteli en az 6 profesyonelle bir saat içinde görüşme şansı yakalayacak.

Online olarak alınacak başvurularla yapılacak ilk eleme sonrası seçilen üniversiteli yetenekler bu ayrıcalığa sahip olacaklar.

9 Mayıs 2018 Çarşamba

İnsan Kaynakları Zirvesi Özel Katılım Hakkı

Yalnızca üniversite öğrencilerine özel bir fiyat ile Volkswagen Arena’da 23. İnsan Kaynakları Zirvesi’nin ilk günü açılış oturumlarına katılım imkanına sahip olacaklar.

Mülakatlara katılmaya hak kazanmak için https://www.biletino.com/event/eventdetail/5334 adresinden etkinlik bileti almayı unutmayın.