Hayat-Hayat Dengesi - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Hayat-Hayat Dengesi

03 mars, ven.

Événement fermé.

Bi'Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Hayat-Hayat Dengesi cover photo

Détails de l'évènement

Hayat-Hayat Dengesi Eğitimi 3 Mart Cuma günü saat 19.00′da Kurumsal Eğitim Uzmanı Enes Şahin ile online olarak gerçekleştirilecektir. Eğitim ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim İçeriği

Hayatımızı bir çok farklı etmen değiştirmekte ve bizler ise çevremizdeki olaylara göre şekil almaktayız. Bizi üzen ve olumsuz etkileyen durumlar artık gündelik işlevselliğimizi zedeleyecek hale geldiğinde, durmaya ve kendimize bakmaya ihtiyaç duyuyoruz. Tıpkı şu an içerisinde bulunduğumuz durum gibi.

“Haberleri izlemesem kendimi suçlu hissediyorum, izlesem de o kadar etkileniyorum ki işin içinden çıkamıyorum…” cümlesini sıkça duyar olduk. Tam da bu sebeple 16 Şubat Perşembe günü olan eğitimimizin başlığı, “Hayat-Hayat Dengesi” başlığı olarak güncellenmiştir. Süreç içerisinde hayatımızın dengesini, psikolojik sağlamlığımızı daha verimli seviyeye taşımayı konu edinmek eğitimin temel amacıdır.

Eğitim Kazanımları Nelerdir?

  • Mindfullness & Duygusal Farkındalık
  • Duygu Yönetimi