Hack’n Roll

03 août, ven.

Événement fermé.

 - Hack’n Roll cover photo

Détails de l'évènement

Tech’n Roll için geri sayım başladı! Ana sponsoru olduğumuz Tech’n Roll etkinliği bu sene 2-5 Ağustos tarihlerinde Teknopark İzmir’de gerçekleşecek.

Peki, etkinlik süresince bizleri neler bekliyor? Tech’n Roll kapsamında 2-5 Ağustos tarihlerinde İYTE etkinlik alanında standımızda olacağız ve panel katılımlarımız olacak.

3-4 Ağustos tarihlerinde ise, İzmir ofisimizde Tech’n Roll kapsamında, “Bankacılık, Ödeme ve Alışveriş'in Geleceği" konulu, ilk kez yalnızca şirket dışından katılımcıların olduğu Hack’n Roll isimli bir hackathon düzenliyoruz. Hack'n Roll süresince ekip olarak katılımcılara mentörlük desteği verip, tecrübelerimizle projelerini hayata geçirmelerine yardımcı olacağız. Yaratıcı düşünme, tasarım ve kodlama becerilerinin yeni fikirlerle buluşacağı bu etkinliğe İzmir’de ev sahipliği yapacağımız için çok heyecanlıyız ve bu heyecanımızı sizinle de paylaşmak istedik.

4 Ağustos’ta yoğun ama bir o kadar da keyifli bir program Tech’n Roll etkinlik alanında bizleri bekliyor:

  • 10:00 – 11:00 arasında Öznur Bakan “Lego Serious Play” Workshop’unu gerçekleştirecek.
  • 11:00 – 12:00 arasında “Pozitron’dan Commencis’e Teknoloji Merkezli Dönüşüm” panelimizde Commencis hikayesini Melih Mert, Tanya Neşeliler ve Can Elmas teknolojinin dönüşümüne paralel olarak anlatacaklar.
  • 16:00-17:00 saatleri arasında ise Başarılı Exit Hikayeleri panelinde, Fatih İşbecer hikayemizi paylaşacak.

Hackathon kazananları 5 Ağustos’ta ödüllerle buluşacak. Up & Roll sahnesinde gerçekleşecek törende ödüllerini vermek üzere hackathon kazananları ile sahnede olacağız.

Etkinlik detaylarına web sitemizden ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm konularla ilgili Marketing ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonu etkinlik boyunca sosyal medyadan #HacknRoll hashtagi ile takip edebilirsiniz. Ayrıca ekteki görsellerimizi ya da Commencis sosyal medya paylaşımlarını dijital kanallarda paylaşarak katkı sunabilirsiniz.