GSU Girişimcilik - Yeni Girişim Yarışması

09 mai, sam.

Événement fermé.

 - GSU Girişimcilik - Yeni Girişim Yarışması cover photo

Détails de l'évènement

GSÜ Girişimcilik Kulübü tarafından bu eğitim ve öğretim yılında 3.sü düzenlenen Yeni Girişim Yarışması, öncelikle
Galatasaray Üniversitesi öğrencileri olmak üzere tüm gençleri girişimciliğe teşvik etmeyi ve potansiyellerini ortaya çıkarmayı
amaçlamaktadır ????

15 bin TL ödüllü Yeni Girişim Yarışması’nda hedefimiz öncelikle üniversitemizin öğrencilerinin fikirlerini uzman jüri üyelerinin beğenisine sunup bu parlak fikirlere elimizden geldiğince destek olmak, bu fikirleri mentörlerimiz yardımıyla geliştirmektir.
Yeni Girişim Yarışması; ön eleme, yarı final ve final olmak üzere üç aşamadan oluşur. Yarışmaya, en fazla üç kişi olacak şekilde takım olarak veya bireysel bir şekilde katılım sağlanabilir. Her ekipte bir GSÜ öğrencisi bulunmak zorundadır. Ön eleme safhasında fikirlerini genel hatlarıyla belirleyen yarışmacılar; fikirlerinin hangi soruna veya sorunlara çözüm getirdiği, projenin sürdürülebilirliği ve genel gelir planı gibi bilgiler ile www.gsugirisimcilik.com sitesinin “YGY Başvuru Formu” sekmesinden başvurularını yapabilirler.

GSÜ Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen Yeni Girişim Yarışması 2020’nin son başvuru tarihi 10 Mart 2020 olarak belirlenmiştir.

Herkese bol şans!