Glokal Start-Up Days

24 mars, sam.

Événement fermé.

 - Glokal Start-Up Days cover photo

Détails de l'évènement

ODTÜ İşletme Topluluğu gururla sunar!

Glokal Start-Up Days ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından Bilkent Cyberpark iş birliği ile düzenlenen bir dijital girişimcilik yarışmasıdır.

24-25 Mart 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Glokal Start-Up Days, alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimler ve parlak fikirlerin tanıtımının yapılacağı sunumlar olmak üzere iki aşamadan oluşacaktır. Başvuran takımlar arasından 15 fikir seçilecek, fikir sahipleri aldıkları hızlandırılmış girişimcilik eğitimi ardından, 25 Mart tarihinde belirtilen iş modeline göre fikirlerini alanında uzman jürilere sunacaklar.

ÖDÜLLER:

1. Takım: Ankara Bilkent CyberPark 1 Yıllık Ofis, Sabancı Üniversitesi %100 Burslu MBA (İşletme Yüksek Lisansı), KOSGEB Sertifikalı Eğitim, Mentors Network’ten Mentörlük

2. Takım: İstanbul StartersHub 6 Aylık Ofis, KOSGEB Sertifikalı Eğitim, StartersHub Mentörlük, Webtures SEO Paketi

3. Takım: Başakşehir LivingLab Kuluçka Merkezi, KOSGEB Sertifikalı Eğitim, BTM (Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi) Hızlandırma Kampı ve Mentörlük

Ayrıca, iş fikrinizi patentlemek için Destek Patent’ten Özel Patent Ödülü, ilk 8 Takıma KOSGEB Sertifikalı Eğitime katılma hakkı!

JÜRİLER:

Cem Soysal (Galata Business Angels)

Metin Salt (Vestel Ventures)

Mehmet Onarcan (Mentors Network)

Güçlü Talu (Smartup Network)

Serkan Yağız (Microsoft)

İmran Gürakan (Bilkent Cyberpark)

Ozan Yerli (Connected2me)

 Başvuru Şartları: - 1., 2., 3., 4. sınıf veya yüksek lisans olabilirsiniz. -Projenizin düşünce aşamasında olması yeterli. Herhangi bir ürüne dönüşmüş olmasına gerek yok. -Projeniz dijital bir girişim olmalı. (Aplikasyon, Websitesi, Yazılım) -Projeniz ile 2-3-4 kişilik takımlar halinde başvurabilirsiniz.

Hadi durma hemen başvur, fikrin gerçek olsun!

Son başvuru tarihi 11 Mart!

Başvurular için: http://startup.glokalweb.com/

Diğer etkinliklerimiz ve ODTÜ İşletme Topluluğu hakkında detaylı bilgi almak için: https://businessclub.metu.edu.tr/