Global Opportunities in Business and Investment (GOBI)

02 mars, lun.

Événement fermé.

 - Global Opportunities in Business and Investment (GOBI) cover photo

Détails de l'évènement

Herkesin merakla beklediği GOBI, bu yıl 01 - 04 Mart tarihleri arasında, İstanbul’da İTÜ Maçka Kampüsü - Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek!


İTÜ Yatırım Kulübü tarafından ‘’Bu Bir Hayal Üründür’’ mottosuyla yola çıkan ve 01-04 Mart 2020 tarihleri arasında 12.si düzenlenecek olan Global Opportunities in Business and Investment (GOBI), ilk defa yapıldığı 2008 yılında Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülü verilen, uluslararası iş ve yatırım zirvesidir.


GOBI 2019’da neler oldu?
27 farklı ülkeden gelen yabancı öğrencilerin yanı sıra Anadolu’dan gelen 3000 civarı üniversite öğrencisinin katılımıyla, Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşen GOBI 2019’da; Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, usta oyuncu Haldun Dormen, Besteci ve Opera Sanatçısı Rahman Altın, Yemek Antropoloğu Musa Dağdeviren, Coca Cola İçecek CEO’su Burak Başarır, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, TAV CFO’su Burcu Geriş gibi sektörlerinin önde gelen isimleri üniversite öğrencileri ile buluştu.


GOBI 2020’de katılımcıları neler bekliyor?
1 Mart Pazar günü açılış gecesi ile başlayıp 2, 3 ve 4 Mart tarihlerinde oturum, panel ve söyleşiler ile devam edecek olan GOBI; şirketler ile öğrencileri workshop, case study ve interaktif stantlar aracılığı ile de bir araya getirecek.


Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan GOBI 2020’de; Yapı Kredi İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Loreal Türkiye Ülke Müdürü Laurent Duffier, P&G Türkiye ve Kafkasya İnsan Kaynakları Direktörü Berna Yener Aksu, Ernst & Young Denetim Bölümü Başkanı Dilek Çilingir Köstem gibi küresel alanda adını duyurmuş C-Level yöneticiler, katılımcılar ile bir araya gelecek.
Bu eşsiz zirve hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için www.gobistanbul.com adresini ziyaret etmeyi unutma!