Global Kız Kardeşlik Ağı TurkishWIN’in Gençlik Programı: CampusWIN

23 novembre, mer.

Événement fermé.

 - Global Kız Kardeşlik Ağı TurkishWIN’in Gençlik Programı: CampusWIN cover photo

Détails de l'évènement

Global kız kardeşlik ağı olan Turkish Women International Network (TurkishWIN) ve kardeş girişimi olan BinYaprak, üniversitelerde geleceğin lideri olmaya aday genç kadın öğrencilerin gelişimine katkı sağladığı gençlik programı CampusWIN için aday başvurularını almaya başladı! Son Başvuru Tarihi: 23 Kasım 2016!

CampusWIN Programı kapsamında üniversitelerin ağırlıklı olarak ikinci ve üçüncü sınıflarında okuyan, iletişim becerileri yüksek, iyi bir İngilizce seviyesi ve yüksek liderlik vasıfları olan genç kadınlara profesyonel gelişim, mentörlük ve network erişimi konusunda destek olmaktadır. CampusWIN programı “O Yaparsa Sen De Yaparsın” mottosunu üniversitelerde CampusWIN liderlerinin aracılığıyla yaygınlaştırmak, genç kadın liderlerin kendi okullarından mezun ve ilham veren kadın rol modelleri yakından tanımasını ve network kurma kültürünü edinmelerini sağlamak, çevrelerindeki diğer öğrencileri de bu anlamda pozitif etkilemesinin yolunu açmaktır. CampusWIN programını anlattığımız videoyaya ve program detaylarına  bu linkten ulaşabilirsiniz.

Her sene  CampusWIN Kampüs Liderlerininin düzenlediği Genç Kadın Kariyer Günü 2016 etkinliğinin detaylarına  bu linkten, videosuna ise bu linkten göz atabilirsiniz.

Kampüs liderlerini hangi fırsatlar bekliyor? 

  • 45 farklı üniversiteden 100’den fazla kız kardeş!
  • Şirket simülasyonu olan CampusWIN komitelerinde aktif liderlik alıp gerçek bir iş tecrübesi edinme fırsatı
  • Kariyer yolculuğunda kendini, sektörleri, şirketleri tanımak ve deneyimlemek için düzenlenen CampusWIN etkinlik ve eğitimlerine katılma hakkı
  • TurkishWIN etkinliklerine katılma hakkı
  • TurkishWIN’in global networküne erişim 
  • TurkishWIN Mentorluk Programı kapsamında bir mentora sahip olma