Girişimcilik Zirvesi

10 décembre, ven.

Événement fermé.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi IEEE - Girişimcilik Zirvesi cover photo

Détails de l'évènement

Herkese merhaba! 

IEEE Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğrenci Kolu tarafından düzenlenen geleneksel etkinliği Girişimcilik Zirvesi bu yıl;

-10 Aralık 2021 Cuma günü yüz yüze olarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezi'nde

-11 Aralık Cumartesi günü ise online olarak ieeemcbusb YouTube kanalından üzerinden gerçekleşecektir.

Konsept olarak girişimcilik konularını ele alan etkinliğinin amacı ülkemizdeki girişimciliğe meraklı ve girişimcilikle yakından ilgilenen girişimci adaylarını; sektörde girişimcilik adına önemli işlere imza atmış kişilerle buluşturup, merak ettikleri soruları sorma fırsatı sunarak yeni fikirler oluşturmalarına ve fikirlerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktır.

Soyer Baş Gym and More, Social Business Global, Teklifimgelsin, E-Ticaret Merkezim, TBS Investment, Abonesepeti, YoutHall, Alkera Bilgi Teknolojileri gibi günlük hayatta da ismini sıklıkla duyduğumuz ve kullandığımız firmaların kurucu ve başkanları iki gün boyunca sunumlar, söyleşiler ve soru-cevap etkinlikleri ile bizlerle olacak.

Etkinlikte katılım belgesi verilecektir.

Ayrıca etkinlikte siz katılımcılar için hazırlamış olduğu çekilişlere instagram hesabı üzerinden katılabilir, kazanacağınız ürünlerle etkinlikten alacağınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz!

-Instagram hesabı: @ieeemcbusb

-YouTube kanalı: IEEE MCBU Öğrenci Kolu

Etkinlik, konuşmacılar ve çekilişler hakkında daha fazla bilgi edinmek için @ieeemcbusb hesabını takip etmeyi unutma, IEEE ile hep bir adım önde ol!

Images