Generation BSH Kariyer Verimliliği Buluşması

22 avril, sam.

Événement fermé.

 - Generation BSH Kariyer Verimliliği Buluşması cover photo

Détails de l'évènement

Dünyanın 3. büyük beyaz eşya üreticisi ve Avrupa’da beyaz eşya pazarı lideri olan BSH Grubu, 13 markası ve 53.000’in üzerinde çalışanıyla dünyanın enerji verimliliği sağlayan yenilikçi teknoloji ihtiyacını karşılıyor. 13 ülkede 43 fabrikasında ürettiği inovatif beyaz eşya aletleri 50 ülkedeki 80 şirketi aracılığıyla tüketicilere ulaşıyor.

BSH Türkiye ekibi, BSH Grubu’nun Orta Doğu, Afrika ve Kafkasya’yı kapsayan haritasında 88 ülkeden sorumlu Bölgesel Yönetim Merkezi olarak çalışıyor. Grup içerisindeki 42 fabrikadan en büyüğü ise Çerkezköy, Tekirdağ’da bulunuyor.
Bu kadar büyük bir sorumluluğun altından gün geçtikçe büyüyen bir ekiple kalkıyor!

Yeni nesil BSH çalışanlarının BSH ekibine dahil edildiği staj programı “Generation BSH – Kariyer Verimliliği Buluşması”na katılıp kariyerine BSH’de başlamak isteyen üniversite öğrencileri başvuru yapabilir.

Generation BSH Kimdir?

Generation BSH programı, Türkiye’deki tüm üniversitelerden potansiyel öğrencilerin kariyerlerine BSH bünyesinde başlamalarını hedefleyen bir kariyer verimliliği programıdır. Bu program bünyesinde BSH’de staj programlarına dahil olan her öğrenci Generation BSH’dir. Yani yeni nesil BSH çalışanıdır.

Generation BSH: Geleceğine karşı kendini sorumlu hisseder. Geleceği için doğru kararlar verir. Gelecek yolunda BSH'de başlar. Kariyerinin geleceğini BSH'de oluşturur. BSH'nin global gücüyle dünyanın kapılarını aralar. Dünyanın geleceğine BSH'de sahip çıkar. Geleceğin ürünlerini yaratır, üretir, sunar. Başarılı bir kariyer için verimliliğe önem verir. Kariyer basamaklarını çıkarken enerjisine sahip çıkar, başarıyı yakalar! Gelecek onundur, o aynı zamanda gelecektir. Yenilikleri merak eder.

Kariyer Verimliliği Buluşması Nedir?

Her yıl Nisan ayının son haftası BSH, Generation BSH adayları ile bir araya geliyor. 2 günü dolu dolu birlikte geçiriyor. 2 günün sonunda “burayı çok sevdim, kalmak istiyorum.” diyen arkadaşları staj programlarına dahil ediyor.

Kariyer Verimliliği Buluşması’na Katılarak Hangi Departmanlarda Staj Yapabilirim?

Üretim, AR-GE, IT (Bilgi Teknolojileri), Pazarlama, Satış, Satınalma, Tedarik Zinciri, Finans (Controlling), Satış Sonrası Servis, İnsan Kaynakları gibi çeşitli bölümlerde staj imkanı bulabilirsiniz.