Garanti BBVA Talent Camp

06 décembre, ven.

Événement fermé.

Garanti BBVA - Garanti BBVA Talent Camp cover photo

Détails de l'évènement

Garanti BBVA Talent Camp 6-8 Aralık’ta gerçekleşiyor.

Heyecanının, hayallerinin farkındayız. Yeni adımlar atmaya hazır olduğunu biliyoruz. Biz, planlarını hayata geçirmen için buradayız. Eğitimlerle kariyerini şekillendireceğin, geleceğine yön vereceğin Garanti BBVA’daki yolculuğuna birlikte çıkalım.

Eğer üniversite 2. veya 3. sınıf öğrencisiysen Garanti BBVATalent Camp’e seni de bekliyoruz.

3 günlük bu kampta, farklı üniversitelerden öğrencilerle tanışacak, gelişimine katkı sağlayacak eğitimler alacak ve belki de en önemlisi Garanti BBVA’yı yakından tanıyacaksın. Kamp boyunca seninle birlikte olacağız ve aklına takılan tüm sorulara gittiğin yolda birlikte yanıt bulacağız.

Talent Camp’ten sonra tüm aşamaları tamamladığında Bankamızın staj programına katılacaksın. 6 veya 8 hafta süren staj programı süresince Garanti BBVA’da çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin projelerde aktif rol alacak ve eğitimlere katılacaksın. Takımınla birlikte hazırladığın proje ile BBVA Grubu’nun Madrid’deki ana merkezini ziyaret etme fırsatını da yakalayabilirsin.

Bizimle bu yolculuğa devam etmek istersen, son sınıfa kadar staj programımız sana açık. Ayrıca 4. sınıfa geldiğinde, Genel Müdürlük birimlerimizde Management Trainee olma yolunda ilerleyebilirsin.

Garanti BBVA Talent Camp’te seni bekleyen adımlar:

Kampa katılmak için: Başvuru, İngilizce Sınavı, Genel Yetenek Sınavı ve Kişilik Envanteri, Video-kayıt

Kamp sırasında: Mülakat

Kamptan sonra: Biriminle tanışma görüşmesi

Staj programımız Haziran ve Eylül ayları arasında yaz dönemini kapsıyor.

Son Başvuru tarihi: 31 Ekim 2019 Cuma

Garanti BBVA olarak farklı bakış açılarına sahip çalışma arkadaşlarıyla gelişeceğimize, daha iyi bir çalışma ortamına ulaşacağımıza inanıyoruz. Eşit istihdam sağlamayı görev edinen bir kurum olarak çeşitliliği destekliyoruz. Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimine fırsat sunan, kendilerini en iyi şekilde göstermelerini sağlayan, gelişimlerine odaklanan işbirlikçi ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratmak için yeni adımlar atmaya devam ediyoruz.