Find Your Co-Founder

06 février, sam.

Événement fermé.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu - Find Your Co-Founder cover photo

Détails de l'évènement

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu’nun bu yıl beşincisini düzenleyeceği Find Your Co-Founder etkinliği 6 Şubat 2021'de çevrimiçi gerçekleştirilecek.

  • Girişim fikrin var, tek başına işin içinden çıkamıyor musun?
  • Bir girişimin parçası olup kendi işini mi kurmak istiyorsun?
  • Yeteneklerini bir ekibin parçası olarak göstermek mi istiyorsun?
  • Ne yapmak istediğini mi bilmiyorsun?

İşte sana fırsat! Find Your Co-Founder'a katıl, girişim fikrini anlat, diğerlerini dinle ve birlikte çalışmak istediğin ekibi kur.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak vizyona sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Düzenlediği etkinlikler ile Ankara ve Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin bir parçası haline gelen topluluk, bu sene 6 Şubat’ta girişimcilik ekosistemine çok değerli katkılarda bulunacak Find Your Co-Founder etkinliğini düzenliyor.

Find Your Co-Founder, kısaca, girişim fikrini tek başına hayata geçirememiş girişimcilik meraklılarının, aradığı ekip arkadaşına ulaşması için, çeşitli yeteneklere sahip ve bir ekibi tamamlayacak niteliklere sahip olan kişilerle bir araya geldiği bir etkinlik olarak tanımlanabilir. Bu platform sayesinde kurulan takımlar uzman mentor ekibiyle çalışmalara başlayarak startuplarının ilk adımlarını atmış olacak. 

Detaylı bilgi için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Eğer girişiminizin sunumunu yapmak istiyorsanız, sınırlı kontenjanlarımız dolmadan etkinlikte yerinizi almayı unutmayın!