Find Your Co-Founder

03 mars, jeu.

Événement fermé.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu - Find Your Co-Founder cover photo

Détails de l'évènement

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu’nun bu yıl 6.’sını düzenleyeceği Find Your Co-Founder etkinliği 3 Mart 2022'de yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

Girişim fikrin var, tek başına işin içinden çıkamıyor musun?

Bir girişimin parçası olup kendi işini mi kurmak istiyorsun?

Yeteneklerini bir ekibin parçası olarak göstermek mi istiyorsun?

İşte sana fırsat! Find Your Co-Founder'a katıl, girişim fikrini anlat ya da startupları dinle ve birlikte çalışmak istediğin ekibi kur.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak vizyona sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Düzenlediği etkinlikler ile Ankara ve Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin bir parçası haline gelen topluluğumuz, bu sene 3 Mart’ta girişimcilik ekosistemine çok değerli katkılarda bulunan Find Your Co-Founder etkinliğini düzenliyor.

Find Your Co-Founder, ekibini büyütmek isteyen startuplarla yetenekli girişimci adaylarını bir araya getiriyor. Startupların aradığı ekip arkadaşına ulaşması için, çeşitli yeteneklere sahip ve bir ekibi tamamlayacak nitelikleri barındıran kişilerin bir araya geldiği bu etkinlik yüzlerce insana yepyeni kariyer fırsatları sunacak. Birbirinden eğlenceli challengeler, proje sunumları, onlarca girişimciyle tanışma fırsatı ve daha fazlası için Şimdiden Yerini Ayırt!

Detaylı bilgi ve başvuru için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.

cofounder.odtuggt.org

instagram.com/ggtodtu

Eğer girişiminizin sunumunu yapmak istiyorsanız, sınırlı kontenjanlarımız dolmadan etkinlikte yerinizi almayı unutmayın!

 

 

 

 

 

Images