Finance Break Finans Zirvesi

26 novembre, lun.

Événement fermé.

 - Finance Break Finans Zirvesi cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere kampüste 5 gün boyunca finansın konuşulacağı, finans dünyasıyla ilgili merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan, Finance Break Finans Zirvesi’nin 12.sini düzenliyor. Boğaziçi Üniversitesi’nin tek finans zirvesi olan Finance Break, bu yıl finansal teknoloji, robo-danışmanlık, mali suçlar gibi konulara değinerek “Finance Breaks Taboos” mottosuyla yola çıkıyor. Finans alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan Finance Break, bu yıl 26-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İbrahim Bodur Oditoryumu’nda QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Ekonomi ve Finans Alt Kurulu’nun düzenleyeceği Finance Break’te; QNB Finansbank Enpara.com Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Türkmen, TAV CFO’su Burcu Geriş, Pepsi CFO’su Deniz Alkan, P&G Satış Finansmanı ve Ticari Operasyonlar Yardımcı Direktörü Tuba Bastan, İş Yatırım Yöneticisi Şant Manukyan, Socar Türkiye Finansal Risk Koordinatörü Ali Ağaoğlu, Ekonomist Özgür Altuğ ve Atilla Yeşilada, Finartz Kurucusu Cihan Demir, Fintech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, BloombergHT sunucularından Sefer Yüksel, Güzem Yılmaz ve daha birçok değerli isim ağırlanacak.

Finance Break, üniversite öğrencilerine finansta en yeni konuları ele alarak gelecekte neler beklendiğini anlatırken ve ekonomideki gelişmeleri aktarırken, oturum sonu soru cevaplar ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için http://financebreak.buik.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, 25 yıldır bir vaka yarışması etkinliği olan Case Days’i gerçekleştirmekte, Türkiye’nin ilk ve tek sanal yatırım yarışması olan Investimate’i düzenlemektedir. Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden ve “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafından çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olma niteliğini taşır.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı
34342 Bebek-İstanbul
T. +90 212 257 5798
F. +90 212 359 6814

www.buik.net

http://financebreak.buik.net/

financebreak@buik.net