E-Ticaret Sohbetleri 2

21 février, mer.

Événement fermé.

 - E-Ticaret Sohbetleri 2 cover photo

Détails de l'évènement

Bu ayki E-Ticaret Sohbetlerinde ürün yönetimi, deneyim tasarımı ve fotoğrafların öneminden bahsedeceğiz.

'E-Ticaret Sektöründe Deneyim Tasarımı ve Fotoğraf Çekiminin Önemi' konulu etkinliğimizde birbirinden değerli iki konuğumuz bizimle beraber olacak.

Sektörde engin deneyimleri olan ve bundan önce Nokta, Sahibinden, HepsiBurada, Ideasoft gibi yerlerde çalışan ve şu anda Hürriyet Emlak'ta CPO pozisyonunda görev alan Gökhan Besen bizlere ürün yönetimi, deneyim tasarımı, agile yöntemlerden kısa kısa bahsedip bizleri bilgilendirecek.

Reklamcılık, tanıtım fotoğrafçılığı, yerli/yabancı birçok firmaya pazarlama alanında danışmanlık yapan, 360 derece ürün fotoğrafı sisteminin Türkiye’deki uygulayıcılarından birisi olan ve Fotometrik 360 adlı firmanın kurucusu olan Aydın Karadöller ise online pazarlamada fotoğraf kullanımının inceliklerini ve UX'in fotoğrafa etkisinden bahsedecek.

Ajanda

19.00 - 19.30: Networking ve çay/kahve eşliğinde ikramlar

19.30 - 19.45: Açılış Konuşması, Murat Erdör - Me Consultancy

19.45 - 20.15: Gökhan Besen - Hürriyet Emlak

20.15 - 20.45: Aydın Karadöller - Fotometrik 360

E-Ticaret Sohbetleri Hakkında

Dijitalleşen dünyada çoğu insan online alışveriş yapmaya başlamışken ve firmalar buna yatırım yaparken konuyla alakalı hatalı bilgilendirmelerin olduğunu görünce bu sohbet dizisine başlamaya karar verdik.

E-ticareti işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız ve tecrübelerimizi aktaracağımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım,öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer sizde bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı istiyorsanız, kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar istiyorsanız lütfen sizde bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Ulaşım

Sanayi Mahallesi metro durağında inip Güney çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Çıkışta solunuzda kalacak Emirşah Sokak'tan 1 dakikalık yürüyüş ile ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz Dome İstanbul'un web sayfasına tıklayıp daha detaylı bakabilirsiniz.