E-Founder / Dijital Girişimcilik Zirvesi

21 octobre, dim.

Événement fermé.

 - E-Founder / Dijital Girişimcilik Zirvesi cover photo

Détails de l'évènement

Girişimcilik ekosistemine e-Founder ile farklı bir pencere açıyoruz !

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK)  iş birliğinde, Workup İş Bankası ana sponsorluğu ile düzenlenen ilk ve tek dijital girişimcilik etkinliği e-Founder bu sene 21 Ekim 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor.

 e-Founder Zirvesi teknoloji ile iç içe yaşayan öğrencilere kendi girişimlerini oluşturma konusunda ilham vermeyi hedefliyor. Zirvede paneller ve ilham verici konuşmaların yanı sıra case çalışmaları, networking alanları ve workshoplar yer alıyor.

Zirve Boğaziçi Üniversitesi Öğr. Üyesi Oğuzhan Aygören’in açılış konuşmasıyla başlarken hemen ardından katılımcıları birbirine kaynaştırmak için “Ice Breaking” bölümü yer alıyor. İmece, FazlaGıda ve Toyi’nin katılımıyla “Sosyal Etki” paneli gerçekleştiriliyor. Ardından günümüzde bir girişim için teknolojinin gücünü ortaya koymak adına Türkiye'de bu alanda öncü üç startup olan Insider, Iyzico ve Paraşüt bir başka panelde seyircilerle buluşuyor.

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanlar olan Itır Erhart, Timur Topalgökçeli-Hello Tomorrow gibi daha bir çok isim ile bir araya gelerek; günlük hayatının her alanında yer edinmiş girişimciliği keşfediyor, bir girişimcinin hayatını nasıl  geçirdiğini öğreniyor, hem de dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalıyorsun.

Devamında Ana Sponsorumuz Workup İş Bankası’ndan Ömer Erkmen, Emre Ölçer ve Girişim Programlarında bulunan Animega-Yunus Oruç, Emre Demir, StartupHR-Sami Harputoğlu, Müge Bezgin isimleri ile birlikte girişimcilik ekosistemini her açıdan öğrenme şansı buluyorsun.

Ana sahnede program devam ederken aynı zamanda farklı bir salonda alanında öncü partnerlerimiz olan Deloitte, IBM ve Vodafone’un interaktif bir biçimde yapacağı workshop çalışmalarına katılarak girişimcilik ekosistemine bir adım daha yaklaşıyor ve deneyimlediklerinle günlük hayatını şekillendirebiliyorsun.

Etkinlik anında farklı bir çok kişiyle bir arada bulunarak; eğer arıyorsan takım arkadaşını bulabiliyor ve zirve günü açılacak yarışma başvurularına geç kalmadan kayıt olabiliyorsun.

Sen de e-Founder ile girişimcilik ekosisteminde kendini bulmak, unutulmayacak deneyimler yaşamak, girişimci adayları ile buluşmak istiyorsan ücretsiz kayıt için http://bit.ly/efounder2018 linkinden yerinin ayrımayı unutma!

#SıraSende #efounderboun

Detaylı bilgi için web sitemizi efounder.org adresinden ziyaret edebilirsin.