Duygusal Dayanıklılık Eğitimi

02 février, mer.

Événement fermé.

Lift Academy - Duygusal Dayanıklılık Eğitimi cover photo

Détails de l'évènement

Youthall ve Lift Academy işbirliği ile düzenlenen eğitim serisinde bu haftanın konusu: "Duygusal Dayanıklılık"

 

Duygusal Dayanıklılık (Resilience) insanın adapte olabilme yeteneğini ortaya koyması ve bu sayede zorluklarla veya stres faktörleri ile baş edebilmek için değişik stratejiler uygulayabileceğine inanması olarak tanımlanabilir. Özellikle son dönemlerde tüm dünyanın geri kalanı ile birlikte girdiğimiz bu değişim sürecine adapte olmaya çalışırken Duygusal Dayanıklılık sadece kariyerimiz için değil kişisel gelişimimizin etkinliğini belirlemede oldukça etkili olduğunu yaşayarak öğrendik.

 

Lift Academy olarak, Duygusal Dayanıklılık konusunu, Varsayımlar, İyimserlik, Mindfulness, Empati, Duygusal Zeka gibi bileşenlerine değinerek işliyoruz. Sen de "Duygusal Dayanıklılık" becerilerini geliştirmek istiyorsan bu eğitim tam senlik!

 

02 Şubat 2022 tarihinde 17:00 - 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılım ücretlidir. E-sertifikalı bu eğitimde yer almak için sen de hemen başvurunu, tamamla bu fırsatı kaçırma!

 

Eğitmenler Hakkında:

 

Yaprak Güngör Adamoğlu

Ana odağı üniversite çağındaki ve üniversiteden yeni mezun gençlerdir. Ayrıca gelişim ve değişim konularında bireylere ve kurumlara profesyonel koçluk ve eğitim hizmetleri vermektedir. Garanti Bankası’nda başlayan, Dünya Bankası, Eurodrip Damla Sulama ve ardından Jain Sulama Sistemleri’nde devam 22 senelik kariyerinde, tarımdan finansa birçok sektörde hem çalışan hem de işveren olarak yerli ve uluslarası birçok projede tecrübe sahibi olmuştur. Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra İşletme Yüksek Lisansı’nı Georgetown Üniversite’sinde, Organizasyonel Gelişim ve Değişim Yönetimi Yüksek Lisansı’nı Johns Hopkins Üniversitesi’nden almıştır. Profesyonel Koçluk eğitimini de Adler Central Europe’da tamamlamıştır.

 

Kaan Özüt

İş hayatına yeni giren veya girmeye hazırlanan gençler başta olmak üzere, bireyler için, iş hayatında ihtiyaç duyulan en güncel konu ve kavramlar hakkında yetkinlik geliştiren eğitim programları tasarlar ve bu konularda profesyonel eğitim hizmetleri vermektedir. IBM’in kurumsal satış bölümünde başlayan, Xerox’un satış ve sonrasında pazarlama bölümlerinde devam eden kariyerine, 12 senenin sonunda değişik bir yön verme kararı almış ve turizm sektöründe kendi işini kurmuştur. Konaklama, yeme içme ve eğlence sektörlerinde 10 yıl boyunca girişimci ve işletmeci olarak yer alan Kaan Özüt, uluslararası ve yurtiçinde farklı alanlarda, gerek çalışan gerekse de işveren olarak bilgi, tecrübe ve çevre sahibi olmuştur.

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}