Digital Cyber Security & Data Science Summit

20 novembre, ven.

Événement fermé.

Youthall - Digital Cyber Security & Data Science Summit cover photo

Détails de l'évènement

Bugün üniversitelerde okuyan öğrencilerin büyük kısmı mezun olduktan sonra hayatlarının önemli bir bölümünde bugün henüz kurulmamış şirketlerde, henüz varlığından haberdar olmadığımız sorunları çözmek için, bugün var olmayan teknolojileri kullanarak çalışıyor olacaklar.

 

Neden Cyber Security? 

 

  • Çünkü dünya'da siber güvenlik sektöründe işgücü açığı 1 milyon kişiden oluşuyor. 2016 yılında global olarak bilgi güvenliği ürün ve hizmetleri için yapılan harcamalar 81.6 Milyar $'ı aştı. 

 

Neden Data Science?

  • Her geçen gün dijital dünyada oluşturulan verilerin artması bu verilerin işlenmesi ve analiz edilmesine yönelik önemli bir ihtiyacı ortaya çıkartıyor. İşte bu nedenle veri bilimi geleceğin en parlak mesleklerinden biri olmaya aday.

 

Türkiye'de bu alanlardaki trendi yakalayan tek zirve olma özelliği taşıyan "Digital Cyber Security & Data Science Summit" geleceğin trend mesleklerini konu alarak; gençlerin bu konu hakkında daha fazla bilgi, ilham ve sektörün öncü oyuncularından kariyerine dair önemli ipuçları almasını amaçlıyor.

 

19 Kasım'da siber güvenlik & 20 Kasım'da veri bilimi alanında kariyerine yön vermek, fark yaratmak, motivasyon ve ilham dolu harika bir gün geçirme fırsatını kaçırmamak için sen de hemen başvur!

 

Kimler Başvurabilir?

  • Herhangi bir üniversite sınırlaması olmadan, 3. & 4. sınıf mühendislik ve beşeri bilimler alanlarında öğrenimine devam eden üniversite ve yüksek lisans öğrencileri, yeni mezunlar,
  • Siber güvenlik veya veri bilimi konusunda çalışma ve öğrenmeye istekli,
  • Hem eğitim alabileceği hem eğlenebileceği dijital bir deneyim yaşamak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz!

 

Etkinlik Tarihi:

19 - 20 Kasım 2020 / 12:00 - 17:00 saatleri arası

Etkinlik ücretsiz ve e-sertifikalıdır.