Digital Age Tech Summit

08 avril, jeu.

Événement fermé.

 - Digital Age Tech Summit cover photo

Détails de l'évènement

Teknolojiyi odağına alarak 14. kez düzenlenecek olan Digital Age Tech Summit bir kez daha dijital dünyanın en yaratıcı isimlerine ev sahipliği yapacak. 2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan etkinlik, 08 Nisan 2021 Perşembe günü online olarak gerçekleştirilecek.

 

Bu yıl ‘Future Proofing’ temasıyla uzaktan yaşama adaptasyon, dijital sağlık, misyon temelli inovasyon ve yaratıcılık gibi başlıkları gündemine alan Digital Age Tech Summit 08 Nisan 2021 Perşembe günü online olarak düzenlenecek. 

 

Finanstan sağlığa, perakendeden tüketici elektroniğine, toplumsal hayattan dijital kültürlere uzanan bir yelpazede yaşanan değişimin ve yakın geleceğe yön verecek trendlerin adresi olan Digital Age Tech Summit, bu yıl da insan hayatına dokunan ve hayata değer katan konuları işleyecek. Yeni iş modellerine yer veren Digital Inspiration ve teknolojiyle birlikte hayatımıza giren sorunların çözümüne odaklanan Technological Wellbeing salonlarıyla ilham verici bir program katılımcıları bekliyor.    

Étiquette