Data Science Career Summit

18 novembre, jeu.

Événement fermé.

Youthall - Data Science Career Summit cover photo

Détails de l'évènement

Bugün üniversitelerde okuyan öğrencilerin büyük kısmı mezun olduktan sonra hayatlarının önemli bir bölümünde bugün henüz kurulmamış şirketlerde, henüz varlığından haberdar olmadığımız sorunları çözmek için, bugün var olmayan teknolojileri kullanarak çalışıyor olacaklar.

Teknoloji yaşamlarımızın tüm alanlarını yeniden şekillendiriyor ve iş yaşamı da bir istisna değil. Her geçen gün dijital dünyada oluşturulan verilerin artması bu verilerin işlenmesi ve analiz edilmesine yönelik önemli bir ihtiyacı ortaya çıkartıyor. İşte bu nedenle veri bilimi geleceğin en parlak mesleklerinden biri olmaya aday.

 

Türkiye'de bu trendi yakalayan ilk zirve olma özelliği taşıyan "Data Science Summit" geleceğin trend mesleklerinden birini konu alarak; gençlerin bu konu hakkında daha fazla bilgi, ilham ve sektörün öncü oyuncularından kariyerine dair önemli ipuçları almasını amaçlıyor.

 

18 Kasım'da, en iyi şirketlerin yer alacağı veri biliminin gücünü ve kullanım alanlarını öğrenerek ufku genişletmek ve bu sayede iş dünyasında bir adım önde olmak için bu ilham verici deneyimi kaçırma ve sen de  hemen başvur!

 

Kimler Başvurabilir?

  • Herhangi bir üniversite sınırlaması olmadan, 3. & 4. sınıf mühendislik ve beşeri bilimler alanlarında öğrenimine devam eden üniversite & yüksek lisans öğrencileri ve yeni mezunlar,
  • Veri bilimi konusunda çalışma ve öğrenmeye istekli,
  • Hem eğitim alabileceği hem eğlenebileceği dijital bir deneyim yaşamak isteyen kişilerin başvurularını bekliyoruz!

 

Etkinlik ücretsiz ve e-sertifikalıdır.

 

Etkinlik Tarihi:

18 Kasım 2021 / 11:00 - 18:30 saatleri arası

Son Başvuru: 

17 Kasım 2021

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}