Cyber Security Career Summit

19 novembre, ven.

Événement fermé.

Youthall - Cyber Security Career Summit cover photo

Détails de l'évènement

Bugün üniversitelerde okuyan öğrencilerin büyük kısmı mezun olduktan sonra hayatlarının önemli bir bölümünde bugün henüz kurulmamış şirketlerde, henüz varlığından haberdar olmadığımız sorunları çözmek için, bugün var olmayan teknolojileri kullanarak çalışıyor olacaklar.

 

Son yıllarda yaşanan siber saldırılar “güvenlik” kavramının ne denli önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Dolayısıyla siber güvenlik nedir sorusuna yanıt arayanların sayısı da çoğaldı. İnternetin bu kadar yoğun kullanıldığı bir dünyada bilgilerin güvenliği ve korunması da elbette güçleşiyor. Siber güvenlik, bir şirket ağına bağlı veya bağlantılı bilgi işlem kaynaklarının verilerini ve bütünlüğünü korur. Siber güvenliğin amacı, bir siber saldırı boyunca bilgilerin tehdit aktörlerine karşı savunmak ve korumaktır. Bu nedenle siber güvenlik her geçen gün önemini artırarak, geleceğin en parlak mesleklerinden biri olmaya aday oluyor.

 

Türkiye'de bu trendi yakalayan ilk zirve olma özelliği taşıyan "Cyber Security Career Summit" geleceğin trend mesleklerinden birini konu alarak; gençlerin bu konu hakkında daha fazla bilgi, ilham ve sektörün öncü oyuncularından kariyerine dair önemli ipuçları almasını amaçlıyor.

 

19 Kasım'da, en iyi şirketler ile birlikte siber güvenlik alanında ufku genişletmek ve bu sayede iş dünyasında bir adım önde olmak için bu ilham verici deneyimi kaçırma ve sen de hemen başvur!

 

Kimler Başvurabilir?

  • Herhangi bir üniversite sınırlaması olmadan, 3. & 4. sınıf mühendislik ve beşeri bilimler alanlarında öğrenimine devam eden üniversite & yüksek lisans öğrencileri ve yeni mezunlar,
  • Siber güvenlik konusunda çalışma ve öğrenmeye istekli,

 

Hem eğitim alabileceği hem eğlenebileceği dijital bir deneyim yaşamak isteyen kişilerin başvurularını bekliyoruz!

 

Etkinlik ücretsiz ve e-sertifikalıdır.

 

Etkinlik Tarihi:

19 Kasım 2021 / 11:00 - 18:30 saatleri arası

Son Başvuru:

18 Kasım 2021

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}