Companies Meet Youth'21

12 mars, ven.

Événement fermé.

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü - Companies Meet Youth'21 cover photo

Détails de l'évènement

CMY’21 NEDİR?

 

Bu yıl ikincisi düzenleyeceğimiz, ilki 26-28 Nisan tarihlerinde Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen CMY'19, 3 gün süresince 678 katılımcıyı 13 sektörden 28 firma ile buluşturdu. Katılımcılar, etkinlik süresince her gün workshoplar, vaka çalışmaları ve mobil oyunlarla keyifli anlar yaşarken konuşmacıların tecrübelerini aktardığı oturumlarda ise yeni bir bakış açısı kazandı.

 

CMY'21, 12-13 Mart tarihlerinde Airmeet Platformunda online olarak gerçekleştirilecek! Hemen her sektörden öncü firmaların ve ilham verecek isimlerin oturumlarıyla, Türkiye’nin değerli üniversitelerinin öğrencilerini buluşturacağımız etkinlikte workshoplar, networking time, eğitimler, konserler ve çekilişler sizi bekliyor.

 

 

CMY’21 Zirvesi’nde neler var?

 

Katılımcılar, zirvemizde hemen her sektörden öncü firmalarla ve ilham verecek isimlerle buluşacaktır. Öğrenciler şirketleri yakından tanıyacaktır ve bu sayede kariyerlerini şekillendirebileceklerdir.

 

Katılımcılarımız, oturumların yanı sıra alanında uzman firmalardan eğitimler alacak ve ilgi çekici workshoplarla da keyifli anlar yaşayacaklardır. Networking Time etkinliği ile, öğrencilerin etkinliğe katılan şirketleri daha yakından tanımaları ve yöneticileri ile birebir diyalog kurma imkanı sağlamayı hedefliyoruz.

 

Etkinlik sırasında yapılacak olan çekilişlerimiz ile birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak olan öğrenciler konserlerimiz ve söyleşilerimizle de keyifli anlar yaşayabileceklerdir.