Career Digital - Bahar Dönemi

04 mars, lun.

Événement fermé.

 - Career Digital - Bahar Dönemi cover photo

Détails de l'évènement

Türkiye’nin önde gelen insan kaynakları iletişim ve etkinlik ajansı olan 3İK’nın düzenlemiş olduğu Türkiye’nin en dinamik, en renkli ve sürprizlerle dolu dijital kariyer etkinliği olan Career Digital, 4-8 Mart 2019 tarihleri arasında geri dönüyor.

Geride bıraktığımız aralık ayında düzenlenen dijital kariyer haftasının ilkinde adaylar, ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının uzmanları ile beş gün boyunca dijital platformda görüşme imkânı buldular.

Bahar dönemi dijital kariyer haftasında da en gözde şirketlerin uzmanları ile bir araya gelecek olan Türkiye’nin her köşesinden, farklı üniversite, akademik düzey, bölüm ve sınıflardan öğrenci ya da yeni mezunlar; yazılı ve görüntülü görüşmelerle hayalini kurdukları şirketlerde staj ya da iş fırsatları hakkında bilgi alırken şirketlerin kültürlerini daha yakından tanıyabilecekler.

Online ve mobil dostu yeni nesil bir platform olan Career Digital ile adaylar, tek tıkla erişim imkânı bulabilecek. Sistemde yarattıkları profilleri ile şirketlere kendilerini daha iyi tanıtma şansı yakalarken arzu ettikleri şirketlerin ekip üyeleri ile gerçekleştirebilecekleri yazılı ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilecekler.

Tüm öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği dijital kariyer haftasında yerinizi ayırmak ve bilgi almak için sitesini ziyaret ediniz: http://www.careerdigital.org