Büyüleyici Bir Kişisel Marka Oluşturmanın Nöropsikolojik Temelleri

24 octobre, dim.

Événement fermé.

Akademi 2.0 - Büyüleyici Bir Kişisel Marka Oluşturmanın Nöropsikolojik Temelleri cover photo

Détails de l'évènement

Girişimciler, kişisel markalar ve bilgi girişimcilerinin doğru hedef kitleye ulaşabilmeleri ve bu hedef kitleleri bağ kuran müşterilere dönüştürebilmeleri için, benzersiz bir tona ve iletişim stratejisine ihtiyaçları vardır. Hedef kitleniz ile doğru bir iletişim modeli ile bağ kurabilmenin yolu; onların karar verme süreçlerine etki eden duygu merkezlerine hitap edebilmektir.

Nörobilim bizlere bu konuda çok fazla kaynak sunuyor. Bu etkinlikte hedef kitlemizin duygu ve karar verme süreçlerini nöropsikolojik açıdan inceleyerek, onların bilinç ve bilinçdışı süreçlerini anlamaya çalışacağız. Bu sayede kalıcı ve bağlı bir tüketici kitlesine sahip olabilmenin temel prensiplerini öğreneceğiz.

Psikoloji alanından Sibel Şengül ve Sosyoloji alanından Kürşat Gürçay’ın Nörobilim, psikoloji, sosyoloji ve felsefe içerisindeki derin bilgileri, Marka ve Marka 2.0 perspektifinde derledikleri bu etkinliğe, Girişimciler, kişisel markalar ve bilgisini ekonomiye dönüştüştürmek isteyen tüm bilgi girişimcilerini bekliyoruz.

Neler Kazanacaksınız

Hedef kitle oluşturken dikkat etmeniz gereken detayların yanı sıra, hedef kitlenizin beynindeki dikkat merkezlerini nasıl aktive edebileceğinizi Nöropsikolojik bilgiler ışığında öğreneceksiniz.

 

 

 

 

Program

Speaker Photo
{$ speaker.humanReadableStartHour $} - {$ speaker.humanReadableEndHour $}
{$ speaker.fullName $}