Büyak Tarafından Düzenlenen Okul'16 1-4 Aralık'ta

01 décembre, jeu.

Événement fermé.

 - Büyak Tarafından Düzenlenen Okul'16 1-4 Aralık'ta cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK), 1982 yılında Endüstri Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuş bir kişisel gelişim ve kariyer kulübüdür. Kaliteli etkinlikleriyle yalnızca Endüstri Mühendisliği öğrencilerini değil, her bölümden öğrenciyi hedeflemekte olan kulübümüz Türkiye’nin en büyük öğrenci kulüplerinden biridir.

Boğaziçi Üniversitesi kimliğini üyesi olduğu öğrenci topluluklarında başarılı bir şekilde temsil eden BÜYAK, ulusal düzeyde EMT ve uluslar arası düzeyde ESTIEM adına etkinlikler düzenlemekte ve bu topluluklarda aktif bir şekilde yer almaktadır.

2015 yılı itibariyle yıl içinde ulusal çapta düzenlediği altı büyük etkinliğin yanı sıra, yıl içinde sayısız seminer, workshop, şirket tanıtımı ve vaka yarışmaları düzenlemektedir. Başta Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine yönelik yapılan etkinliklerin yanında, kulüp üyelerinin de dahil olduğu kulüp içi eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleriyle de üyelerin her anlamda kendini geliştirmesine imkan sağlar.

“Bildiğiniz tüm okulları unutun!” sloganıyla akıllar da yer edinen BÜYAK’ın düzenlediği Boğaziçi Kariyer Okulu 10. yılında da renkli içeriğiyle katılımcılarına kapılarını açıyor.

Ulusal çapta en büyük ve en prestijli organizasyonlardan biri olan OKUL ‘da bu sene katılımcılar 10. yıla özel gerçekleşecek CEO Summit ile birbirinden değerli isimleri dinleme fırsatı bulabilecekler. Etkinlikte interaktif oyun, vaka analizi yarışması ve seçkin şirketlerde tek günlük mini STAJ fırsatıyla katılımcılar üniversitenin 4 yılını 4 günde  yaşayacaklar. Gündüz programıyla olduğu kadar gece aktiviteleriyle de adından söz ettiren OKUL’da bu sene de katılımcılar İstanbul’un şık mekanlarında eğlenceye doyacaklar.

Boğaziçi Kariyer Okulu 10. Yılında katılımcılarını 1-4 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi’ne davet ediyor.

Kayıt dönemi 4 Ekim de başlayan etkinliğe kontenjanın sınırlı olması sebebiyle katılımcılar başvuru sırasında yazılan motivasyonel mektuplarına göre seçilecekler.

Ücretlendirme:

Konaklamalı Katılım: 250 TL
(Etkinliğin tamamına katılım,gece eğlenceleri dahil, 3 gün 4 yıldızlı otelde konaklama, Etkinlik süresince yemek)
Tam Gün Katılımı: 140 TL
(Etkinliğin tamamına katılım-gece eğlenceleri dahil, Etkinlik süresince öğlen ve akşam yemekleri)
Seminer Katılımı: 90 TL
(Etkinliğin gündüz faaliyetlerine katılım,Etkinlik süresince öğlen yemekleri)
*Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine ücretler 50 TL indirimli olacaktır (CEO summit kısmına ücretsiz katılma hakları olduğu için)

*Etkinlik sertifikalıdır.