Business Trip'17

01 décembre, ven.

Événement fermé.

 - Business Trip'17 cover photo

Détails de l'évènement

Business Trip'17 için başvurular başladı! Acele et, erken kayıt fırsatlarından yararlan, 1-2-3 Aralık'ta dünyayı ayağına getirelim.

Koç Üniversitesi İşletme Kulübü olarak 7.sini düzenlenen “Business Trip”, alanlarında üstün başarıya ulaşmış şirketlerin üst düzey yöneticileriyle, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerden seçilmiş 400 başarılı öğrenciyi bir araya getirecek. Yöneticilerin kariyer yollarını dinleyerek, şirketleri tanıyarak ve birebirde şirketlerle tanışma şansı elde ederek sende kendi kariyer yolunu çizmeye başlayabilirsin!

Business Trip bu sene bir ilke imza atıyor. Etkinlikle eş zamanlı, kişisel gelişim odaklı çeşitli seminerler dizisi halinde gerçekleşecek paralel bir organizasyon olan Business Academy, bu sene ilk defa katılımcılarımıza günlük hayatın yanı sıra iş hayatında ve mülakatlarda da kritik rol oynayan edinimler kazanma ve daha geniş bir bakış açısına sahip olma imkanı tanıyor. Katılımcılara Business Academy kapsamında da ayrıca bir sertifika daha verilecektir. 

Detaylı bilgi için; https://www.facebook.com/events/1751304808505979/

ERKEN KAYIT DÖNEMİ ÜCRETİ: 120 TL *
Katılım Ücreti: 140 TL
Koç Üniversitesi Öğrencileri için: 100 TL

Otelde konaklama yapmak isteyen katılımcılarımız için tavsiye edilen otel Clarion Otel Golden Horn'dır. Etkinliğe katılım ve tavsiye edilen Clarion Otel Golden Horn'da konaklama ücreti 280 TL'dir.

*Erken kayıt 30 Ekim Pazartesi günü kapanacaktır.
**Etkinlik CV elemelidir.
***Etkinlik sonunda Koç Üniversitesi onaylı 2 adet (Business Academy ve Business Trip) sertifika verilecektir.