Brand Week Istanbul 2017

06 novembre, lun.

Événement fermé.

 - Brand Week Istanbul 2017 cover photo

Détails de l'évènement

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturan Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım’da Zorlu Center PSM’de!

Kasım 2017’de 5’inci kez gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul kapsadığı konferans, workshop, seminer, sergi, networking aktiviteleri, deneyim alanları, yarışma ve ödül törenleriyle alanındaki en büyük organizasyon olma özelliği taşıyor.

Bu yıl Legends temasıyla gerçekleşecek Brand Week Istanbul’da kendi efsanesini yaratan birey ve markalar 4 farklı günde katılımcılarla buluşacak. Legends of Marketing, Legends of Creativity, Legends of Entertainment ve Legends of Sports başlıklı günlerde ilgili keynote konuşmalarının gerçekleşeceği ana sahnenin yanı sıra workshop ve özel buluşmalara ev sahipliği yapacak paralel etkinlikler, katılımcılara ilham dolu 4 gün vadediyor.

Etkinliğin bu yılki efsanevi konuşmacı kadrosunda yer alan isimlerden bazıları şöyle:

- İş Adamı, Pilot ve Iron Maiden grubunun solisti Bruce Dickinson

- Apple’ın efsanevi kreatif direktörü Ken Segall

- Tasarım dünyasının rockstar’ı, Sagmeister&Walsh kurucu ortağı ve sanat yönetmeni Stefan Sagmeister

- Besin fütüroloğu ve Bellwether: Food Trends direktörü Dr. Morgaine Gaye

Brand Week Istanbul gün boyu süren oturumların yanı sıra her akşam gerçekleşecek canlı performansların yanında 7 ve 8 Kasım gecelerine uzanan Felis Ödülleri ile de sektörün kalbinin attığı nokta olacak.