Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi 2019

16 mars, sam.

Événement fermé.

 - Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi 2019 cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, üniversite öğrencilerini çeşitli sektörlerin liderleriyle buluşturuyor. Kulübümüz her zamanki öncü kimliğiyle, yarının liderlerini bugünün liderleriyle buluşturuyor. Yılın en iddialı zirvelerinden olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi 16-17 Mart’ta Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Albert Long Hall’de.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü  Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi’nin bu sene üçüncüsünü düzenleyecek. Bu sene Yapı Kredi ana,  Tüpraş altın sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğin diğer sponsorları arasında ise Pfizer, KPMG, B/S/H, GSK, Pladis, Anadolu Grubu, Nestle ve Unilever gibi alanlarında öncü şirketler bulunuyor.

Sponsor şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek şirket oturumlarının yanı sıra etkinlikte Coca-Cola International Başkanı ve Bağımsız YK Üyesi Ahmet Bozer, FIBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, alibaba.com Country Manager’ı Cüneyt Erpolat, Liderlik Düşünürü Fazıl Oral, KMPG CEO’su Murat Alsan ve Pfizer Türkiye İş Birimi Lideri Tolga Uluışık da liderlik yolunda edindikleri tecrübeleri katılımcılarla paylaşacak.

Geçtiğimiz yıllarda 400’ün üzerinde katılımcıyı Türkiye’nin önde gelen liderleriyle buluşturan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi gözünü zirveye diken öğrenciler için mükemmel bir deneyim fırsatı sunuyor.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için http://yonetimveliderlikzirvesi.buik.net ‘i ziyaret edebilirsiniz.